Резниченко Ірина Валеріївна

Резниченко Ірина Валеріївна

Лікар першої категорії
14 років досвіду
Дорослі
Завдяки багаторічному досвіду, Ірина Валеріївна допомагає пацієнтам ефективно вирішувати безліч проблем гінекологічного характеру. Веде консультативний прийом, успішно проводить внутрішньоматкові ендоскопічні операції. Володіє новітніми методиками в проведенні інтимної контурної пластики. Детально займається питаннями менеджменту менопаузи, консультує з питань настання раннього клімаксу
Мати і дитя на Оболоні
просп. Героев Сталинграда, 8, корп. 4на карті
Оболонськийм. Оболонь
Онлайн - запис
Виберіть час прийому для запису онлайн
Нд 01 Серпень Пн 02 Серпень Вт 03 Серпень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Співавтор навчальних посібників «Фізіологічне акушерство» (2015), «Патологічне акушерство» (2016)

Освіта

• Донецкий государственный медицинский университет им. М. Горького (2005)
  • Ассистент кафедры акушерства и гинекологии ДонНМУ им. М. Горького

Курси

• ТУ «Діагностика, лікування та профілактика захворювань молочних залоз», Донецький національний університет ім. Горького (2011)
  • ПАЦ «Акушерство та гінекологія», Донецький національний університет ім. Горького (2013)
  • Курс «Сучасні підходи до лікування клімактеричного синдрому у жінок» (2013)
  • Науково-практичний симпозіум з міжнародною участю «Міждисциплінарні аспекти ендокринної гінекології та репродуктивної медицини» (2013)
  • Міждисциплінарний підхід до передопераційної підготовки та післяопераційної реабілітації пацієнтів із соматичною та репродуктивною патологією» (2015)
  • Науково-практична конференція «Медична турбота про якість жіночого здоров'я в різні періоди життя» (2015)
  • ТУ «Репродуктивна ендокринологія», НМАПО ім. Шупика (2015)
  • ПАЦ «Акушерство і гінекологія», Донецький національний університет ім. Горького (2016)
  • ТУ «Базова лапароскопічна хірургія. Лапароскопічна хірургія малого тазу», Донецький національний університет ім. Горького (2016)
  • Науково-практична конференція «Органозберігаючі напрямки лікування в практичній гінекології. Неможливе можливо» (2016)

Виконувані процедури

• Ведення вагітності
  • Внутрішньоматкова інсемінація
  • Лазерне видалення гострих кондилом
  • Лазерна вапорізація і радіохвильова деструкція патологій шийки матки
  • Діагностична гістероскопія, гістерорезектоскопія
  • Гістеросальпінгоскопія
  • Малі гінекологічні операції: марсупіалізація кісти бартолінової залози, розтин абсцесу бартолінової залози, аспіраційна біопсія, роздільне діагностичне вишкрібання порожнини матки і цервікального каналу
  • Лапароскопічні операції на придатках матки
  • Підбір методу контрацепції
  • Відеокольпоскопія
  • Прицільна біопсія шийки матки
  • Лікування атрофії стінок піхви, безпліддя, метрорагії
  • УЗД:
    • органів малого тазу;
    • щитовидної залози;
    • молочних залоз.

Перевірені відгуки про лікаря

138 Відгуки
Анна 05 Лютий 2021
В цілому, все було чудово. Лікар компетентно пояснила всі мої питання, які я задавала. Провела огляд. Тому, все сподобалося.
Екатерина 29 Січень 2021
Очень понравилась консультация и врач! Рекомендую!
Ирина 28 Грудень 2020
Дуже приємна людина. Відповіла на всі мої запитання, доброзичлива. Рекомендую всім
Ирина 29 Жовтень 2020
Дуже хороше обслуговування. Мені сподобалось як мені все пояснили. Все було швидко, ніяких затримок. Лікар дуже привітна і дуже хороша.
Татьяна 21 Жовтень 2020
Я уже у доктора не первый раз. Все устраивает и все нравится. Считаю что доктор хороший специалист.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ