Лікар Отоларинголог Неділя Ірина Сергіївна на Doc.ua

Лікар вищої категорії
10 років досвіду
Дорослі
Діти
Лікар - отоларинголог вищої категорії проводить діагностику, консультування та лікування пацієнтів із захворюваннями ЛОР-органів. Доктор постійно удосконалює свої знання, що дає можливість застосовувати сучасні методи лікування. Ірина Сергіївна має більше 10 років практичного досвіду роботи в медицині включаючи досвід хірургічних втручань
Академія вашого здоров'я на м. Чернігівська
ул. Красногвардейская, 12 (ул. Гната Хоткевича, 12)на карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Онлайн - запис
Виберіть час прийому для запису онлайн
Чт 05 Серпень Пт 06 Серпень Сб 07 Серпень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
189 Відгуки
Соломія 22 Червень 2021
Лікар визначила причину, призначила лікування і ми відчуваємо полегшення.
Анастасия 24 Травень 2021
Мне всё понравилось, так как я получила главный ответ на свой вопрос.
Сергей 06 Травень 2021
Все сподобалося. Консультацією лікаря задоволений. Лікар дуже уважний та професійний.
Александр 02 Квітень 2021
Отличный доктор! Лучший в своем деле.
Константин 01 Квітень 2021
Всебічний огляд, зрозумілі поради та план лікування.
Вікторія 02 Березень 2021
Сподобалось, що можна записатися в будь-який день, на зручний час. Також сподобався сам прийом в лікаря, ставлення до тебе як до пацієнта, нічого зайвого, все чесно та конкретно. З моєю проблемою лікар допомогла, на диво не виписала цілу купу різних ліків, як це буває в державних випишуть. Лікаря рекомендую.
Аноним 22 Лютий 2021
Доктор была не многословная, получить информацию не так-то просто, приходиться самой расспрашивать. Не понравился прием
Екатерина 27 Січень 2021
Ирина Сергеевна очень быстро поставила диагноз, внимательно посмотрела пациента, назначила адекватное лечение и на сегодняшний день уже есть хороший результаты, идет динамика положительная. Рекомендую обращаться к ЛОР специалисту и в последующем сама буду проходить только консультацию в этой клинике так как она удобная по расположению. Очень хороший специалист который оказывает  квалифицированно помощь.
Дар'я 25 Січень 2021
Лікар хороший, компетентний, допомогла в розв'язання проблеми.
Евелина 17 Листопад 2020
Врач приятная, хорошо объяснила, не выписывала ничего лишнего, что сейчас очень редко и цениться. Всем довольна.
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 6 7 8 chevron_right

Лікарі поблизу