Лікар Офтальмолог Гавриляк Ірина Василівна на Doc.ua

Гавриляк Ірина Василівна

Лікар другої категорії
Ірина Василівна лікар-офтальмолог, виконує такі процедури, як введення кортикостероїдів в капсулу халязіона, субкон'юнктивальні ін'єкції і парабульбарні ін'єкції. Лікує кон'юнктивіт, катаракту, блефарит і т.д.
  • Лікар приймає дітей старше 5 років

Освіта

• Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца, (2010 г.);
  • интернатура на базе Александровской клинической больницы г. Киева, (2012 г.).

Лікування захворювань

• Іридоцикліт

Виконувані процедури

• парабульбарні ін'єкції;
  • субкон'юнктивальні ін'єкції;
  • введення кортикостероїдів в капсулу халязіону.

Перевірені відгуки про лікаря

59 Відгуки
Ярослава 22 Червень 2020
Лікар закапала мені таку штуку, що розширяє зіниці. Я пів дня бачила, як через запітніле скло. Але мене про це попереджали. Питали, чи я не за кермом? Що краще провести процедуру, щоб зрозуміти, чи ще мій зір підлягає відновленню. Після цього зір трохи покращився, і лікар прописала мені ці краплі.
Федор 13 Червень 2020
Хороший, приятный доктор. У ребенка никакого дискомфорта не было. Доктор ответила на вопросы, которые были.
Тетяна 19 Лютий 2020
Консультація лікаря інформативна. Лікування допоїло.
Дарья 11 Лютий 2020
Лікар привітна, уважна, вміє спілкуватися з дітьми. Дитина відразу ввійшла в довіру до лікаря. Дитина не попала в медичну атмосферу, де їй будуть робити неприємні процедури. Все пройшло в ігровій формі, дитина готова була лишитися і запросила лікаря до дому в гості.
Алена 18 Січень 2020
Доктор очень вежливый и приветливый. По поводу компетентности мне сложно судить, в этом я не разбираюсь, посмотрим как будет проходить лечение. В плане сервиса и общения все было хорошо.