Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Дениско-Майстренко  Ірина Георгіївна на Doc.ua

Дениско-Майстренко Ірина Георгіївна

Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗД. Займається лікуванням патологій шийки матки, статевих інфекцій, жіночого безпліддя, порушень менструального циклу. Володіє сучасними методиками ультразвукових досліджень, радіохвильової терапії. Займається веденням нормальної і патологічний вагітності

Освіта

• Львівський державний університет ім. Данила Галицького, лікар, лікувальний факультет (2004)
  • Львівський державний університет ім. Данила Галицького, лікар-фахівець, акушерство та гінекологія (2006)
  • Українська військово-медична академія, лікар-фахівець, лікувальна справа, ультразвукова діагностика (2014 )
  • Українська військово-медична академія, лікар-фахівець, організація і управління охороною здоров'я (2016)

Курси

• «Актуальні питання репродуктивного здоров’я жінки» (2013)
  • «Діагностика і лікування захворювань шийки матки» (2015)
  • «Репродуктивне здоров’я жінки 40+» (2017)
  • «Кератоз, лейкоплакія шийки матки. ІРГОДАГЕ променевої діагностики, при ранньому виявленні патології грудної залози» (2018)
  • Школа жіночого здоров’я «Гармонія гормонів — основа здоров’я жінки» (2018)
  • Школа жіночого здоров’я «Невиношування вагітності» (2018)
  • Курс естетичної гінекології (2019)
  • Другий міжнародний конгрес допоміжних репродуктивних технологій. Воркшоп з перенесення ембріона (2019)

Виконувані процедури

• Кольпоскопія, біопсія шийки матки
  • Радіохвильова коагуляція/ексцизія при патологіях шийки матки
  • Онкопрофогляди
  • Кріодеструкція шийки матки
  • Ведення вагітності у жінок з груп високого перинатального ризику
  • Введення акушерського песарію
  • Проведення вакцинації проти ВПЛ
  • Ультразвукова діагностика гінекологічних захворювань

Перевірені відгуки про лікаря

186 Відгуки
Ирина 15 Лютий 2022
Ольга 03 Лютий 2022
Олеся 26 Січень 2022
Ірина Георгіївна дуже компетентна, дуже інтелігентна, ввічлива, чуйна, викликає до себе довіру. Сподіваюсь на нашу співпрацю. Однозначно буду ходити до неї ще в усім її рекомендуватиму.
Марина 21 Січень 2022
Хороший врач, приятная в общении, ничего лишнего не назначала, к доктору буду еще обращаться
Катерина 19 Січень 2022