Лікар Дієтолог, Педіатр, УЗД-фахівець Чебанова  Ірина  Миколаївна на Doc.ua

Чебанова Ірина Миколаївна

Проблеми, з якими звертаються до лікаря: лихоманка, висипка, кашель, нежить, біль у животі, проблеми з харчуванням, поради по нутритівний підтримці , коррекція дефіцітів при харчування. Лікар має досвід більше 15 років роботи в приватних та державних лікарнях. Проводить консультації дітей та підлітків користуючись сучасними доказовими протоколами.

Освіта

• 2001-2007 Донецький державний медичний університет ім.М.Горького,  спеціальність: педіатрія
  • 2007-2009 НМАПО ім. П.Л. Шупика,  спеціальність: педіатрія

Курси

• Інтернатура на базі НДСЛ «Охматдит»;
  • Робота в метаболічному центрі НДСЛ «Охматдит» та  консультування дітей з метаболічними хворобами;
  • Курси спеціалізації «Дієтологія»;
  • Курси спеціалізації «Ультразвукова діагностика»;
  • Консультант по грудному вигодовуванню
  • Регулярна участь у вітчизняних та міжнародних конференціях;
  • Регулярне підтвердження сертифікату пропроходження курсів про надання першої невідкладної допомоги «Basic Life Support

Участь в асоціаціях

• Отруєння харчовими продуктами
  • Алергія
  • ГРЗ

Виконувані процедури

• Патронаж новонародженої дитини, супровід та допомога батькам на всіх етапах розвитку;
  • Вакцинація дітей згідно чинного календаря МОЗ обов’язковими та рекомендованими вакцинами;
  • Складання індивідуального графіку щеплень;
  • Налагодження сну та грудного вигодовування;
  • Ведення та лікування хвороб дитячого віку згідно сучасних міжнародних рекомендацій;
  • Консультації щодо профілактики хвороб, здорового способу життя, харчування дитини;
  • Оформлення довідок до дитячого садка, школи,спортивних секцій.
  • Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини, нирок та сечового міхура, лімфовузлів, щитоподібної залози.

Перевірені відгуки про лікаря

5 Відгуки
Богдан 20 Березень 2024
Все понравилось, грамотный доктор, ответил на все вопросы, претензий никаких нет, онлайн консультацией довольна
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Ангеліна 18 Березень 2024
Лікар сподобалася, гарна консультація, ми задоволені роботою лікаря
Направлено до клініки
Анна 27 Січень 2024
К доктору обратилась с проблемой с кашлем, сообщила о кашле доктору и это было написано в справке. Доктор мне не назначил лекарства от кашля, в результате мне прописали принимать те лекарства, которые я сама себе назначила. Я не это ожидала от приема
Ілля 16 Вересень 2023
Емілія 14 Вересень 2023