Лікар Отоларинголог Боровська Ірина Олександрівна на Doc.ua

Відгуки про Боровська Ірина Олександрівна

Консультація від680 грн
Ірина Олександрівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань ЛОР-органів. Виконує продування слухових труб і видалення сірчаних пробок, промивання лакун піднебінних мигдалин, видалення сторонніх предметів з ЛОР-органів та ін. Регулярно проходить курси підвищення кваліфікації для поліпшення своїх професійних знань
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 134 відгуки

Мирон 07 Липень 2024
Сподобалась, що лікарка знайшла підхід до дитини, під час огляду, на відміну від того як були в інших ЛОРів, дитина не намагалась вириватись, а натомість спокійно дала себе оглянути. Ми отримали докладну консультацію й залишились задоволеними візитом.
Артемій 02 Липень 2024
Лікар хороший, знає що робить. Ми задоволені роботою лікаря
мама Ірина 02 Липень 2024
Лікар уважний, провів огляд, виявив причину хвороби, дав рекомендації, назначив лікування, ми задоволені
Сергій 17 Червень 2024
Лікар хороший, має гарний підхід до дітей та вміє з ними спілкуватись. Одразу видно що лікарка з досвідом. Консультацією задоволені.
02 Червень 2024
Візитом задоволена.
Мішель 30 Квітень 2024
Лікарка сподобалася, прийомом задоволені, дякую.
Катерина 17 Квітень 2024
Лікар кваліфікований, прийом сподобався
Богдана 12 Квітень 2024
Добре пройшов візит. Лікар допоміг розв'язати мої питання, призначив доволі дієве лікування.
Юлія 12 Квітень 2024
Нормально пройшов візит, лікар чудовий спеціаліст. Абсолютно немає ніяких зауважень до цього лікаря.
Елена 11 Квітень 2024
Прием понравился, хороший доктор