Лікар Отоларинголог Боровська Ірина Олександрівна на Doc.ua

Відгуки про Боровська Ірина Олександрівна

21год опыта
Ірина Олександрівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань ЛОР-органів. Виконує продування слухових труб і видалення сірчаних пробок, промивання лакун піднебінних мигдалин, видалення сторонніх предметів з ЛОР-органів та ін. Регулярно проходить курси підвищення кваліфікації для поліпшення своїх професійних знань

Перевірені відгуки про лікаря 124 відгуки

Віталій 12 Березень 2024
Все сподобалось - лікар вислухав, розказав що треба. Загалом консультацією задоволений.
Марина 06 Березень 2024
У лікаря була перший раз, лікар мене вислухала, дала рекомендації, призначила лікування. Перші враження хороші, чекаю результат лікування
Ганна 22 Лютий 2024
Цього лікаря дуже давно вже знаємо. Постійно звертаємося за допомогою саме до цього лікаря. Вся родина у нас лікується у цього лікаря. Тому лікар дуже нам подобається, як спеціаліст і як людина.
Любов 17 Лютий 2024
Все сподобалось
Катерина 09 Лютий 2024
Консультація пройшла чудово, все сподобалося.
Соломія 01 Лютий 2024
Лікар професіонал своєї справи, дуже кваліфікована, одразу дала оцінку стану здоровʼя дитини, правильний підхід з лікування, була уважна до дитини, з легкістю увійшла в контакт з дитиною, провела огляд і дала висновки і провела консультацію. Лікар мені дуже сподобалася
Валерія 01 Лютий 2024
Цілком задоволена, все було зроблено якісно, з уважністю та кваліфіковано, дякую.
Вікторія 23 Січень 2024
Хороший лікар, кваліфікований, зразу розуміє в чому причина і проблема, прийом сподобався
Ксенія 16 Січень 2024
Все добре пройшло.