Лікар Дерматолог, Косметолог Коваль Інна Костянтинівна на Doc.ua

Коваль Інна Костянтинівна

Лікар-дерматолог володіє сучасними методами по догляду за проблемною шкірою обличчя і тіла. Спеціалізується на лазерних і апаратних методах омолодження шкіри. Складає комплекс косметологічних процедури з урахуванням віку, типу шкіри, наявних проблем. Застосовує в роботі лазери і апарати провідних світових виробників. Виконує лазерні шліфовки, лазерну епіляцію, біоревіталізацію, контурну пластику, плазмоліфтінг, мезотерапію, чистку, пілінг і ін.
  • Активний учасник науково-практичних конференцій, майстер-класів, теоретичних навчань, виставок по косметології
  • Пройшла навчання по застосуванню декількох ліній сучасної професійної косметики

Освіта

• Национальный медицинский университет им. А. А. Богомольца, «Лечебное дело» (2014)
  • Украинская военно-медицинская академия, «Интернатура» (2015)
  • Украинская военно-медицинская академия, «Магистратура» (2016)
  • Национальная медицинская академия последипломного образования им. П. Л. Шупика, «Детская дерматология» (2017)

Курси

• Algomask SPA Collection Professional line (2014)
  • Japan Cosmetica CO., Ltd. Anti-ageing express therapy (2014)
  • Ryor cosmetic products and Ryor cosmetic schooling (2014)
  • KleoDerma мастер-класс на тему Пілінги (2014)
  • Інтим-депіляція, бікіні дизайн Партнер+ (2014)
  • Курс підготовки до проведення процедур фітіновой пілінгу космецевтичної марки Renew (2015)
  • Semildiet Laboratorios, Mesotherapy, physiotherapy, peels, cosmetics, supplements (2015)
  • Теоретичний курс і практичні навички по темі Метод натуральної фармакології Danne (2015)
  • Естетист по тілу, масажист Партнер + (2015)
  • Косметолог, фахівець ін'єкційних методик Партнер+ (2015)
  • Плазмоліфтинг в косметології і трихології (2016)
  • Мезотерапія, біоревіталізація, пілінги, Мезоестетік (2016)
  • ТУ дерматоонколога в практиці лікаря-дерматовенеролога (2016)
  • Аромотерапія і натуропатія в косметології (Styx) (2016)
  • Проблеми захворювань шкіри та інфекцій, які передаються статевим шляхом, у дітей і підлітків (2016)
  • Beauty Vision Диплом доповідача 4 Виставки-форуму професійної косметики та обладнання (2016)
  • Превентивна дерматоонкологія. Дерматоскопія в діагностиці новоутворень шкіри (2017)

Участь в асоціаціях

• Українська асоціація лікарів-дерматовенерологів і косметологів

Виконувані процедури

• Лікування грибка нігтів
  • Лікування акне (вугрової хвороби)
  • Видалення розширених судин на обличчі і тілі
  • Видалення гемангіом
  • Видалення бородавок, папілом, кондилом, родимок
  • Лазерна шліфовка обличчя і тіла
  • Фракційне омолодження шкіри
  • Лазерний пілінг особи (лазерна чистка)
  • Видалення рубців, шрамів, розтяжок

Євгеній 01 Жовтень 2021
Максим 19 Липень 2021
Направлено до клініки
Елена 08 Липень 2021
Лікарка не правильно поставила мені діагноз. Прийшовши з проблемою до лікаря з п'ятнами на тілі, поставила діагноз геотермія і не захотіла направляти на подальші аналізи. Я пришла до іншого лікаря зі своєю проблемою, мені сказали що у мене не геотермія, а лишай. По перше пропила не ті ліки що лікар мені назначав. Я вважаю що дерматолог не кваліфікований у своїй сфері.