Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Ейсмонт Інна Васильївна на Doc.ua

Ейсмонт Інна Васильївна

Консультація від900 грн
Доктор спеціалізується на гінекології. Займається лазерним лікуванням патологій шийки матки, стресового нетримання сечі. Лікує порушення менструального-оваріального циклу, мастопатії, кісту яєчників, метаболічний синдром
Відгуків
Про лікаря
  • Участь у науково-практичній конференції «Гормони і репродуктивне здоров'я жінки», (2005)
  • Участь у науково-практичній конференції «Сучасні підходи до діагностики і терапії кандидозу», (2006)
  • Навчання в школі-семінарі «Ведення менопаузи у жінок з ендокринними захворюваннями», (2006)
  • Участь в медичному дискусійному клубі «Основи медичної генетики для акушерів-гінекологів», (2007)
  • Участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Здоровий розвиток - заради майбутніх поколінь. Сучасний погляд на питання контрацепції та вагінальних інфекцій», (2008)
  • Участь в семінарі «Школа клімактерію», (2009)
  • ПАЦ по акушерству та гінекології, (2009)
  • Участь у навчальному семінарі «Нові можливості репродукції», (2012)
  • ТУ «Сучасна діагностика (кольпоскопічний скринінг), профілактика (вакцинація) та лікування захворювань при патології шийки матки», (2012)
  • Участь у науково-практичній конференції «Просунутий курс репродуктології», (2012)
  • Участь у науково-практичній конференції «Актуальні питання лабораторної діагностики», (2012)
  • Участь у навчальному семінарі «Актуальні проблеми ендокринної гінекології», (2012)
  • Участь у науково-практичній конференції «Гармонія гормонів - основа здоров'я жінки. Вибрані лекції», (2012)
  • ТУ «Основні аспекти допоміжних репродуктивних технологій», (2013)
  • ТУ «Робота жіночих консультацій, дитячих поліклінік в охороні репродуктивного здоров'я населення», (2013)
  • Участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю « Гармонія гормонів - основа здоров'я жінки», (2013)
  • Участь у навчальному семінарі «Репродуктивне здоров'я сім'ї - проблеми безплідного шлюбу», (2013)
  • Участь в роботі національного циклу семінарів «Здоров'я матері, плода та новонародженого», (2014)
  • Участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Гармонія гормонів - основа здоров'я жінки», (2014)
  • Участь в роботі національного циклу семінарів «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги», (2014)
  • Передатестаційнийцикл «Акушерство та гінекологія», (2014)
  • ТУ «Кольпоскопія в акушерстві та гінекології», (2014)
  • Участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми акушерської ендокринології та перинатології», (2015)
  • Участь у науково-практичній конференції «Імунологічні аспекти в акушерстві та гінекології», (2015)
  • Участь у науково-практичній конференції «Медична турбота про якість жіночого здоров'я в різні періоди життя», (2015)
  • ТУ «Основи репродуктології», (2015)
  • Участь в роботі національного циклу семінарів «Здоров'я матері, плода та новонародженого», (2015)
  • Участь у науково-практичній конференції «Гармонія гормонів - основа здоров'я жінки» (Актуальні питання гінекології дітей і підлітків), (2015)
  • Участь в роботі національного циклу семінарів «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги», (2015)
  • Участь у науково-практичній конференції «Гармонія гормонів - основа здоров'я жінки» (Школа клімактерії), (2015)
  • Участь у семінарі «Актуальні аспекти репродуктивної медицини», (2015)
  • ТУ «Фармакотерапія захворювань внутрішніх органів», (2016)
  • Участь в роботі національного циклу семінарів «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги», (2016)
  • Участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Жіноче здоров'я XXIстоліття.Стратегія і тактика рішень міждисциплінарних проблем естетичної гінекології», (2016)
  • ТУ «Особливості ведення вагітності при гострій хірургічній та гінекологічній патології», (2017)
  • участь в роботі III Міжнародного конгресу: «Жіноче здоров'я XXI століття: Внутрішньоматкова патологія і міждисциплінарні проблеми», (2017)
  • Участь в науково-практичній школі-семінарі «Репродуктивне здоров'я жінки 40+», (2017)
  • Участь у науково-практичній конференції «Гармонія гормонів - основа здоров'я жінки», (2017)
  • Участь у міжнародній медичній конференції «SynevoDay 10 років здоров'я в цифрах», (2017)
  • Участь в науково-практичній школі-семінарі: «Захворювання молочних залоз від виявлення до лікування», (2017)
  • Участь у симпозіумі DECALASERPROFMEETING - 2017: «Естетика в гінекології: лазери, хірургія, ін'єкції, нитки», (2017)
  • Навчання в MedicalSchool по темі: «Інтимна контурна пластика із застосуванням філерів, мезониток і PRP», (2017)
  • проходження тренінгу: «Основи медицини плода», (2017)
  • ТУ «Актуальні питання репродуктивного здоров'я жінок», (2018)
  • Участь в науково-практичному семінарі « Мистецтво підтримки здоров'я жінки» (2018)
  • Тренінг експерт-курс «Сучасні лазерні технології. Від заснування до практичного застосування», (2018)
  • Спеціалізація з ультразвукової діагностики, (2018)
  • Участь в науково-практичному семінарі з міжнародною участю «Репродуктивна ендокринологія - міждисциплінарні підходи» - «Чоловік в житті жінки: погляд гінеколога», (2018)
  • Консультативний прийом
  • УЗИ-діагностика органів малого тазу
  • УЗИ-діагностика молочних залоз
  • Кольпоскопія
  • Розробка індивідуальних схем лікування ЗПСШ
  • Лікування порушень менструального-оваріального циклу, гіперандрогенії, метаболічного синдрому
  • Індивідуальний підбір методу контрацепції і замісної гормональної терапії
  • Введення і видалення внутрішньоматкових контрацептивів
  • Лазерне лікування патологій шийки матки
  • Лазерне вагінальне омолодження
  • Лазерне лікування стресового нетримання сечі і опущення статевих органів 1-2 ст
Освіта
  • Буковинская государственная медицинская академия, (2003)
  • Интернатура на кафедре акушерства, гинекологии и репродуктологии, (2005)
  • Киевская медицинская академия последипломного образования им. П. Л. Шупика МЗ Украины на базе роддома №4
Курси
  • Участь в семінарі «Школа клімактерію», (2009)
  • ПАЦ по акушерству та гінекології, (2009)
  • Участь у навчальному семінарі «Нові можливості репродукції», (2012)
  • ТУ «Основні аспекти допоміжних репродуктивних технологій», (2013)
  • Передатестаційнийцикл «Акушерство та гінекологія», (2014)
  • ТУ «Кольпоскопія в акушерстві та гінекології», (2014)
  • ТУ «Основи репродуктології», (2015)
  • Участь у семінарі «Актуальні аспекти репродуктивної медицини», (2015)
  • ТУ «Фармакотерапія захворювань внутрішніх органів», (2016)
  • проходження тренінгу: «Основи медицини плода», (2017)
  • ТУ «Актуальні питання репродуктивного здоров'я жінок», (2018)
  • Спеціалізація з ультразвукової діагностики, (2018)
Послуги
  • Консультативний прийом