New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Терапевт, Ендокринолог Руднєва  Ілона  Володимирівна на Doc.ua
4.0

Відгуки про Руднєва Ілона Володимирівна

Консультація від900 грн
Лікар-ендокринолог, терапевт. Активно займаюсь профілактикою та лікуванням хвороб внутрішніх органів, постійно слідкую за оновленими рекомендаціями профільних асоціацій, цікавлюсь новітніми підходами у лікування хвороб терапевтичного спектру та ендокринологічних захворювань. Кому раджу звернутися до мене: • Раптове збільшення або зменшення маси тіла • Виражена спрага, збільшення кількості сечі • Надмірні шкіряні висипання • Порушення сну, збудливість • Підвищена пітливість, тремор в руках • Випадіння волосся. Співпрацюю з колегами-гінекологами разом з пацієнтками по питанням: • Порушення менструального циклу • Надмірна вага • Порушення режиму роботи щитоподібної залози • Рідкісні ендокринологічні синдроми. Для кожного пацієнта має бути індивідуальний підхід та персональний план – це мій девіз!
4.0
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Олена 10 Травень 2024
Візит пройшов суперово. Лікар класний спеціаліст, все дуже сподобалося. Візит відбувся на щонайвищому рівні.
Сергій 09 Травень 2024
Все пройшло чудово. Консультацією задоволений. Якщо знадобиться, буду звертатись знову і знову. Усім також раджу.