Лікар Отоларинголог Шаповалов Ігор В'ячеславович на Doc.ua

Відгуки про Шаповалов Ігор В'ячеславович

Консультація від650 грн
Кваліфікований лікар-отоларинголог з вищою категорією та багаторічним досвідом, проводить діагностику і лікування хвороб носоглотки, вуха і верхніх дихальних шляхів. Спеціалізується на виявленні патологій запального, травматичного та інфекційного характеру, надає хірургічну допомогу пацієнтам. Займається лікуванням ЛОР-органів у дітей та дорослих. Ігор В'ячеславович регулярно відвідує курси підвищення кваліфікації та тематичні удосконалення, а також міжнародні науково-практичні конференції та семінари. Застосовує сучасні схеми лікування
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 113 відгуків

Святослав 11 Липень 2024
Лікар все доступно пояснив, огляд пройшов добре, ми задоволені візитом до лікаря
Роман 09 Липень 2024
Отримав від консультації усе й навіть більше, ніж очікував, все сподобалось, процедуру лікар провів безболісно, все нормально й дуже швидко, тому оцінюю на вищій бал.
Яна 01 Червень 2024
Лікар дуже сподобався, все чітко і зрозуміло пояснив, назначив лікування
Ширак 21 Травень 2024
Візитом до такої степені довольні, що не маю слів! Лікар від Бога! Вже два дні приймаю прописане лікування й відчуваюсь вже набагато краще, коли пройду повністю курс лікування, планую повторну консультацію.
Катерина 26 Квітень 2024
Досвідчений лікар, без зайвих рекомендацій надав вичерпну консультацію, візитом до лікаря задоволені
Георгій 03 Лютий 2024
Ярослав 30 Січень 2024
Все чудово, все добре пройшло. Сподобався візит.
Аліна 13 Січень 2024
Дуже професійний лікар, дуже уважний. Тільки хороші відгуки про цього лікаря.
Віталій 17 Жовтень 2023
Візитом залишився задоволеним - прийняв без запізнень, пояснив, усе що потрібно зробив.
Дарія 08 Серпень 2023
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right