Лікар Невролог Машкін  Ігор  Миколайович на Doc.ua

Відгуки про Машкін Ігор Миколайович

Консультація від790 грн
Ігор Миколайович – лікар невропатолог. Проводить консультування, лікування хворих з неврологічною патологією як ургентних, так і планових, виконує паравертебральні блокади, огляд за допомогою ехоенцефалоскопа, аналіз обстежень (РЕГ, ВІЛ-ЕГ, ЕЕГ, УЗД судин головного мозку, хребта).
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 22 відгуки

Анна 07 Липень 2024
Добре пояснює, під час консультації зміг допомогти.
Надія 16 Червень 2024
Лікар сподобався, консультацією задоволена, все добре, дякую.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Олена 21 Квітень 2024
Лікар гарна, із досвідом людина, на перший погляд, здався професійним, з ним було не напряжно розмовляти, він намагався мене заспокоїти розповідаючи різні випадки з практики як міг, намагався допомогти. Мені було комфортно під час консультації, тому я залишилась задоволеною.
Діана 06 Квітень 2024
Лікар дуже гарний, вислухав мене уважно, швидко та вірно поставив діагноз, пояснив всі деталі прроблеми, призначив лікування, яке дійсно мені допомогло, я задоволена по всім параметрам, дякую.
Анонімно 12 Березень 2024
Марина 07 Березень 2024
 Дуже добре пройшов візит. Лікар доступно все пояснив, чітко та детально все розказав.
Направлено до клініки
Павло 04 Березень 2024
Залишився не задоволеним консультацією, бо не отримав очікуваного - прийшовши до лікаря, я йому усе розповів про проблему із якою до нього звернувся, але лікар виписав один препарат (не впевнений що скористуюсь ним), й на тому все. Я сподівався, що буде якесь профілактичне лікування порекомендує, а насправді нічого такого не було, просто поговорили, й усе. Більше не звертатимусь.
Дарія 15 Лютий 2024
Зручний формат консультації, лікар все пояснив, відповів на запитання, звертатимуся, в разі необхідності, дякую.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Галина 10 Лютий 2024
Візит нормально пройшов.
Светлана 25 Січень 2024
Доктор мне понравился, очень внимательный, я осталась довольна
1 2 3