Лікар Невролог, Психолог Бабій Ігор Петрович на Doc.ua
4.6

Відгуки про Бабій Ігор Петрович

Лікар-невролог, клінічний психолог спеціалізується на лікуванні психоневрологічних і ангіоневрологічних захворюваннях. Володіє методами кінезітерапії, рефлексотерапії і різними техніками мануальної терапії та масажу. Проводить неврологічний огляд дорослих і дітей, ультразвукове дослідження. Використовує в цілях діагностики капіляроскопію, електрокардіографію, електроенцефалографію
4.6
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Дарья 04 Лютий 2021
Уважний лікар , добре оглянув дитину.
Марина 02 Липень 2020
Лікар досить компетентний мені сподобалось, уважний.Назначив лікування.
Направлено до клініки
Анастасия 25 Червень 2020
Лёгкое психологическое давление, чтобы Вы воспользовались другими их услугами, до конца непонятно зачем. И не совсем подходящими под проблему. Вроде бы необходимость в процедуре была, но делают не то, что описывалось врачем за несколько минут до. Лечение только у них, что делать после приёма врача например вне их клиники осталось для меня загадкой .
Дмитрий 25 Січень 2020
Доктор компетентный специалист, нашел подход к ребенку и назначил дополнительное обследование. Нам очень понравилось, особенно ребенку
Богдан 14 Січень 2020
Захар 01 Серпень 2019