Ічанська Наталія Миколаївна

Ічанська Наталія Миколаївна

Лікар першої категорії
19 років досвіду
Дорослі
Спеціалізується Наталя Миколаївна на оперативному лікуванні патологій шийки матки - проводить радіохвильову ексцизії, кріодеструкцію, аргоноплазмову коагуляцію.
Вибачте :(
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • 2010 р. – тематичне удосконалення «Кольпоскопія в діагностиці передпухлинних та пухлинних станів шийки матки, піхви та вульви», Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2012 р. – тематичне удосконалення «Ендокринологія в акушерстві та гінекології», Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2013 р. – тематичне удосконалення «Екстрагенітальна патологія в акушерстві та гінекології», Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2015 р. – передатестаційний цикл «Акушерство та гінекологія», Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2016 р. – конференція «Планування сім’ї в аспекті демографічної ситуації в державі».
  • Учасник Асоціації акушерів-гінекологів України.
  • консультація;
  • огляд;
  • кольпоскопія;
  • оперативне лікування патологій шийки матки.

Освіта

• 1996 г. - Украинская медицинская стоматологическая академия.

Курси

Участь в асоціаціях

• Учасник Асоціації акушерів-гінекологів України.

Виконувані процедури

• консультація;
  • огляд;
  • кольпоскопія;
  • оперативне лікування патологій шийки матки.

Перевірені відгуки про лікаря

39 Відгуки
Юлия 13 Травень 2021
Хороший, отзывчивый доктор. Буду в дальнейшем доктора посещать
Дария 22 Січень 2020
Хороше відношення та хороший лікар! До іншого лікаря не підемо.
Ольга 07 Грудень 2019
Все прошло хорошо. Я довольна.
Дария 18 Вересень 2019
Отличий, квалифицированный доктор! Я, получила профессиональное обслуживание и консультацию, в плане лечения и контрацепции.
Алла 20 Березень 2019
Высокопрофессиональный доктор, очень хорошее отношение. Мне очень понравился прием, доктор внимательная.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ