Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Грінченко Олена Василівна на Doc.ua

Грінченко Олена Василівна

Лікар вищої категорії
15 років досвіду
Дорослі
Олена Василівна займається лікуванням хвороб жіночої репродуктивної системи, також вона проводить ультразвукове дослідження органів малого таза. Лікар Грінченко входить в Асоціацію акушерів-гінекологів України.
Вибачте :(
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • 2012 р. – тематичне удосконалення «Ультразвукова діагностика в перинатології, генетиці та гінекологія на сучасному етапі»,Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2013 р. – передатестаційний цикл «Ультразвукова діагностика», Харківська медична академія післядипломної освіти.
  • Учасник Асоціації акушерів-гінекологів України.
  • консультація;
  • огляд в кріслі;
  • призначення лікування;
  • УЗД.

Освіта

• 2002 г. – Сумской государственный медицинский университет

Курси

Участь в асоціаціях

• Учасник Асоціації акушерів-гінекологів України.

Виконувані процедури

• консультація;
  • огляд в кріслі;
  • призначення лікування;
  • УЗД.

Перевірені відгуки про лікаря

65 Відгуки
Аліна 10 Серпень 2021
Лікар сподобався як фахівець і як людина, все на найвищому рівні.
Екатерина 05 Серпень 2021
Очень квалифицированный, это врач высшей категории. Знает подход к пациенту и отвечала на все вопросы, помогла решить проблему. Рекомендую
Олександра 17 Березень 2021
Отличный врач! Всем рекомендую! Осталась очень довольна
Елена 09 Січень 2021
Спасибо Гринченко Елене Васильевне за профессиональность и внимательность. Всегда только к ней на приём.
Татьяна 23 Листопад 2020
Внимательный, аккуратный врач. Выслушала, назначила лечение. Рекомендую!

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ