Лікар Ортопед, Травматолог Бондарьов Генадій Геннадійович на Doc.ua

Бондарьов Генадій Геннадійович

Геннадій Геннадійович - ортопед-травматолог з десятирічним стажем роботи. Лікар є автором і співавтором кількох наукових статей. Брав участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях як доповідач і слухач. Напрями його медичної практики - лікування стовбуровими клітинами, пролотерапія, радіочастотна деіннервації нервів і ін. Методи лікування ортопедичних проблем. Впроваджує авторську методику лікування ортопедичних патологій.
  • Українська асоціація ортопедів-травматологів;
  • Європейська асоціація травми і невідкладної хірургії (ESTES);
  • Міжнародна асоціація ортопедів-травматологів (SICOT).

• PRP – терапія (лікування пацієнтів за допомогою власної плазми крові пацієнта);
  • лікування стовбуровими клітинами;

• 2013 г. - интернатура.

Участь в асоціаціях

• Українська асоціація ортопедів-травматологів;
  • Європейська асоціація травми і невідкладної хірургії (ESTES);
  • Міжнародна асоціація ортопедів-травматологів (SICOT).

Виконувані процедури

• оперативне лікування.

Перевірені відгуки про лікаря

207 Відгуки
Іван 01 Травень 2024
Сподобалося що лікар відповів на всі мої запитання. Уважно провів огляд, надав усю необхідну консультацію.
Олександра 22 Квітень 2024
Для мене було дуже обізнано. Лікар надав нову інформацію яку я раніше не знала, багато нових методів лікування він досить нам підказав і допоміг розв'язувати проблему з якою ми звернулися.
Ольга 17 Квітень 2024
Лікар дуже грамотний, фаховий, хороший. Лікар дав рекомендації, направив до іншого спеціаліста. Я задоволена ставленням лікаря до пацієнтів.
Геннадій 11 Квітень 2024
Дуже хороші враження, нам лікар дуже сподобався
Ніна 10 Квітень 2024
Мені дуже сподобався лікар. У лікаря була перший раз, відчула, що лікар грамотна людина, володіє технікою, все показав і все розказав, повністю пояснив всі нюанси і направив на МРТ для подальшого дослідження. Лікар дуже уважно провів огляд, огляд був дуже ретельний як і повинно бути. Я дуже вдячна лікарю і записалась до лікаря на повторний прийом