Лікар Дерматолог, Косметолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Усенко Галина Дмитрівна на Doc.ua
Дерматовенеролог, дерматокосметолог, фахівець з лазерної медицини. Надає послуги з усунення зовнішніх дефектів, лікування шкірних захворювань. Проводить контурну пластику, пілінги, радіохвильове видалення новоутворень шкіри.
  • Автор 2 патентів України – «Спосіб лікування плоских гемангіом у людей похилого віку» (2000 р., співавт. О.В. Богомолець), «Спосіб лікування післявугрових гіпертрофічних та келоїдних рубців шкіри у підлітків» (2003 р., співавт. О. В. Богомолець)
  • Експерт-дерматолог торгової марки «Лореаль-Париж»

Освіта

• Ворошиловградський медичний інститут, спеціальність «Лікувальна справа» (1989)
  • Інтернатура в міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги м. Києва, лікар-анестезіолог (1990)
  • Клінічна ординатура на кафедрі шкірних та венеричних хвороб Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця (1998)
  • Аспірантура на кафедрі шкірних та венеричних хвороб з курсом СНІДу Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця (2001)

Курси

• Спеціалізація з дерматовенерології в ДІДУЛ, м. Київ (1992)
  • Спеціалізація з косметології в Київській міській косметологічной лікарні (1992)

Виконувані процедури

• Кріодеструкція

Перевірені відгуки про лікаря

8 Відгуки
Ольга 17 Січень 2024
Сподобалось буквально все - спілкування, кваліфікація лікаря, надані поради. Дуже сподобалась лікар - дуже приємна.
Олексій 15 Грудень 2023
Добрий лікар, все розказала що потрібно, всю інформацію надала, все було добре
Олексій 15 Листопад 2023
Консультація сподобалась.
Ольга 04 Листопад 2023
Ілона 18 Жовтень 2023
В клініці дуже чудовий персонал і лікарі. Мені все сподобалось