Лікар Невролог, Психоневролог Андоній Галина Вікторівна на Doc.ua

Андоній Галина Вікторівна

Галина Вікторівна займається лікуванням астенічних станів, головного болю різної етіології, вегетативних дисфункцій, порушень пам'яті та когнітивних розладів, особливо після перенесеного інсульту, психосоматичних розладів та судинних захворювань нервової системи. Також до сфери інтересів лікаря входить лікування інфекційно-запальних захворювань центральної нервової системи та вертеброгенної патології, зокрема протрузій та гриж дисків.

Освіта

• Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця (2008)

Курси

• 2008-2010 рр – інтернатура за сеціальністю «Неврологія» в Національній медичній академії післядипломної освіи імені П.Л.Щупика;
  • 2010-2013 рр – клінічна ординатура при Інституті клінічної радіології ДУ «Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України» із спеціальності «Неврологія»;
  • 2013 р- ТУ «Сучасні методи ультразвукової діагностика периферійних судин» в Національній медичній академії післядипломної освіи імені П.Л.Щупика;
  • 2016 р- пройшла навчання на курсах інформації та стажування за темами: «Ультразвукова діагностика судиних захворювань при порушеннях регіонального кровообігу», «Актуальні питання ультразвукової цереброангіології», «Ультразвукова діагностика захворювань артерій та вен»;
  • 2015-2016 рр – пройшла курси теоретичного та практичного навчання: «Кінезіологічна діагностика та корекція порушень в шийному відділі хребта», « Основи мануального м`язевого тестування».
  • 2018 рр-пройшла навчання в Учбовому центрі ендоскопічної хірургії «Ендофорс» «Використання ультразвукової навігаціїв лікуванні больових синдромів- болі в спині та шиї, головні болі».
  • 2018 року- отримала 1 кваліфікаційну категорію.
  • Постійно відвідую науково-практичні конференції , семінари, майстер-класи за фахом

Участь в асоціаціях

• Асоціація неврологів Києва та України, Українського допплерівського клубу, Міжнародної асоціації рухових розладів (Європейської секції).

Виконувані процедури

• Консультативний прийом
  • Лікувально-медикаментозні блокади
  • УЗД судин голови та шиї

Перевірені відгуки про лікаря

37 Відгуки
Володимир 22 Березень 2024
Прийом сподобався, все було добре, хороший лікар
Олеся 22 Березень 2024
Все було супер, чудова лікарка, мені все сподобалося, дякую.
Анастасія 15 Березень 2024
Сподобався лікар, все пройшло добре.
Раїса 05 Березень 2024
Мені дуже сподобалася лікар. Попередній мій лікар пішов в армію, я довго шукала іншого лікаря саме психоневролога. Дуже сподобалися рекомендації лікаря, я задоволена
Сергій 27 Лютий 2024
Прийом мене повністю влаштував, отримав все, на що розраховував. Дякую!