Лікар Гематолог, Онколог Борисенко Євгенія Олександрівна на Doc.ua

Борисенко Євгенія Олександрівна

Євгенія Олександрівна - онкогематолог, займається діагностикою та лікуванням пацієнтів з лейкемією. Лікар - фахівець в області злоякісних захворювань крові. Проводить консультативні прийоми і призначає індивідуальні схеми лікування
  • Заочний аспірант кафедри гематології і трансфузіології КМАПО
  • Щорічне підвищення квалифікації на конгресах в з`їздах
  • Більше 40 наукових робіт і статей

Освіта

• Национальный медицинский университет им. А. А. Богомольца по специальности «Лечебное дело», гематология (1998)
  • Стажировка по ауто- и аллотрансплантации в Турции

Курси

• Науково-практична конференція з міжнародною участю« Сучасні підходи до діагностики та лікування лімфопроліферантних захворювань»
  • Науково-практична конференція для лікарів-гематологів, онкологів і клінічних лаборантів« Сучасна діагностика і лікування  мієлодиспластичні синдромів і гострої  мієлоїдної лейкемії»
  • Учасник VIIIнауково-практичної конференції«Перспективи діагностики та лікування гематологічних захворювань»
  • Учасник II Міжнародного гематосамміта«Покращуючи доступ українських пацієнтів до сучасних технологій лікування мієлодиспластичного синдрому та гострої мієлоїдної лейкемії»
  • Курс лекцій Німецько-українського семінару в рамках проекту«Україна– здоров'я дітей »« Резерви зниження інвалідності у дітей з груп ризику. Неонатальні аспекти. Соціальна педіатрія»

Участь в асоціаціях

• Член ESMO (European Society for Medical Oncology)
  • Член ЄHA (European Heamatology Association)

Виконувані процедури

• Консультативний прийом
  • Комплексне лікування онкогематологічниї захворювань

Перевірені відгуки про лікаря

35 Відгуки
Гоар 11 Квітень 2024
Общались с доктором онлайн, доктор хорошо все объяснила, помогла нам разобраться с нашей проблемой
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Віталія 14 Грудень 2023
Консультація сподобалася, дякую.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Владислав 14 Лютий 2022
Валентина 28 Грудень 2021
Хороший специалист, все четко и очень быстро поняла проблему и расписала схему лечения и что делать дальше.
Вадим 01 Жовтень 2021