Лікар Андролог, УЗД-фахівець, Уролог Сторожев Євгеній Євгенійович на Doc.ua

Сторожев Євгеній Євгенійович

Доктор Сторожев займається широким спектром проблем в консервативній та оперативній урології, репродуктології. Так, Євген Євгенович має успішний досвід терапії еректильної дисфункції, безпліддя у чоловіків, запальних і інфекційних патологій, магнітно-лазерної терапії простатиту.
  • 2015 р. - курси інформації і стажування за темою "Актуальні питання ультразвукової діагностики нирок, наднирників і сечового міхура", м. Київ.
  • пластика вуздечки статевого члена;
  • хірургічне лікування варикоцеле;
  • діагностика і лікування порушень статевих функцій;
  • комплексне лікування простатиту з застосуванням магнітно-лазерної методики;
  • діагностика і лікування чоловічого безпліддя;
  • видалення гострих кондилом за допомогою лазерної хірургії;
  • УЗД (ТРУЗІ простати, УЗД мошонки).

Освіта

Донецкий государственный медицинский институт им. М. Горького, специальность "Лечебное дело".

Курси

Виконувані процедури

• пластика вуздечки статевого члена;
  • хірургічне лікування варикоцеле;
  • діагностика і лікування порушень статевих функцій;
  • комплексне лікування простатиту з застосуванням магнітно-лазерної методики;
  • діагностика і лікування чоловічого безпліддя;
  • видалення гострих кондилом за допомогою лазерної хірургії;
  • УЗД (ТРУЗІ простати, УЗД мошонки).

Перевірені відгуки про лікаря

201 Відгуки
Олег 08 Квітень 2024
Хороший, досвідчений лікар. Все чітко розповів, надав всю інформацію. Задоволені консультацією
Антон 27 Березень 2024
Консультацією задоволений, дякую.
Любов 08 Березень 2024
Чудовий лікар, уважно все вислухав, дослідиив, зробив призначення щодо обстеження, виконуємо їх наразі і плануємо повторну консультацію. Дякую!
Юрій 26 Лютий 2024
Приємний лікар, сподобалося спілкування з лікарем, прийом проходив в спокійному діалозі, все пояснив. Лікар сподобався, залишилися приємні враження. Якщо буде необхідно звернуся до лікаря ще
Антон 19 Січень 2024
Лікар нам сподобався. Надав консультацію стосовно нашого питання, приємно було спілкуватися. Записались до лікаря на наступний прийом