Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Риболов Євгеній Михайлович на Doc.ua

Відгуки про Риболов Євгеній Михайлович

Лікар першої категорії, веде дорослий і дитячий прийом. Проводить терапевтичне і хірургічне лікування втрати волосся (алопеція, пересадка волосся: посттравматичний, післяопікових, рубцева, андрогенетична втрата волосся). Застосовує комплексну діагностику і лікування захворювань шкіри (дерматоскопію); волосся (тріхоскопія/фототріхограмма). Успішно використовує ін'єкційні методики: мезотерапію, аутоплазмотерапію/плазмоліфтінг, клітинну терапію. Консультант телевізійних передач

Перевірені відгуки про лікаря 980 відгуків

Денис 05 Грудень 2023
Дуже професійний лікар, усе пояснив із наукової точки зору про мою проблему, сказав які саме мені потрібно здати аналізи які точно покажуть у чому саме полягає проблема. Запропонував декілька варіантів лікування, та пояснив усі гідності й недоліки кожного варіанта. Сподобалось, що нічого не нав'язував як це роблять у багатьох тріхологичних клініках, що треба саме у них купувати ліки. Візит пройшов у позитивному настрої, одразу видно, що лікар професіонал у своїй справі, жодного разу, коли я розповідав про свою проблему, він мене не перебивав для свого коменту, а дав можливість спершу мені виговоритися і тільки потім став усе поясняти. Це був не останній мій візит до лікаря.
Анна 05 Грудень 2023
Лікар супер, все сподобалось.
Андрій 02 Грудень 2023
Все сподобалося, лікар кваліфікований, найвища оцінка.
Роман 27 Листопад 2023
Все добре пройшло.
Влада 25 Листопад 2023
Компетентний лікар, усе пояснив, допоміг.
Євгения 14 Листопад 2023
Все добре
Максим 11 Листопад 2023
Ніяких зауважень що до лікаря, все що мені було потрібно лікар пояснив, глянули з ним які доступні продукти для мого лікування. Лікар орієнтується добре по своїм профілю.
Кирилл 07 Листопад 2023
Все було добре
Олексій 01 Листопад 2023
Юлія 23 Жовтень 2023
Я задоволена залишилась візитом до лікаря.