Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Риболов Євгеній Михайлович на Doc.ua

Відгуки про Риболов Євгеній Михайлович

Лікар першої категорії, веде дорослий і дитячий прийом. Проводить терапевтичне і хірургічне лікування втрати волосся (алопеція, пересадка волосся: посттравматичний, післяопікових, рубцева, андрогенетична втрата волосся). Застосовує комплексну діагностику і лікування захворювань шкіри (дерматоскопію); волосся (тріхоскопія/фототріхограмма). Успішно використовує ін'єкційні методики: мезотерапію, аутоплазмотерапію/плазмоліфтінг, клітинну терапію. Консультант телевізійних передач

Перевірені відгуки про лікаря 979 відгуків

Вадим 16 Квітень 2024
Лікар все чітко пояснив із наглядною демонстрацією на слайдах, надав рекомендації, я задоволений, дякую.
Роман 03 Квітень 2024
Лікар дуже освічений, усе добре розповів. Раніше ніколи не отримував такої детальної консультації.
Галина 03 Квітень 2024
Все було добре, швидко, якісно. Прийом сподбався
Сергій 02 Квітень 2024
Сподобались підхід, розуміння ситуації й розуміння того, що він робить.
Руслан 25 Березень 2024
Лікар дуже подобається, знаю його давно. Тому візит як завжди пройшов прекрасно.
Дарія 25 Березень 2024
Дуже все сподобалося на візиті. Пройшло все чудово.
Василь 23 Березень 2024
Лікар доволі такий компетентний, швидко пояснив, що мені потрібно робити, назначив потрібні аналізи, описав мою проблему по суті. Мені усе сподобалось в тому плані, що людина видно - компетентна й робить дуже вдало свою роботу.
Артем 19 Березень 2024
Дуже хороший лікар, приємно було спілкуватися з цим лікарем.Консультація пройшла добре, дуже все сподобалося.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Ірина 16 Березень 2024
Нормальний спеціаліст, розуміється у своїй справі.
Анонім 02 Березень 2024
Візитом задоволений, лікар виявив проблему та окреслив шляхи її вирішення, дякую, звертатимуся.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right