Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Риболов Євгеній Михайлович на Doc.ua

Відгуки про Риболов Євгеній Михайлович

Лікар першої категорії, веде дорослий і дитячий прийом. Проводить терапевтичне і хірургічне лікування втрати волосся (алопеція, пересадка волосся: посттравматичний, післяопікових, рубцева, андрогенетична втрата волосся). Застосовує комплексну діагностику і лікування захворювань шкіри (дерматоскопію); волосся (тріхоскопія/фототріхограмма). Успішно використовує ін'єкційні методики: мезотерапію, аутоплазмотерапію/плазмоліфтінг, клітинну терапію. Консультант телевізійних передач

Перевірені відгуки про лікаря 980 відгуків

Анонім 02 Березень 2024
Візитом задоволений, лікар виявив проблему та окреслив шляхи її вирішення, дякую, звертатимуся.
Наталія 02 Березень 2024
Отримала повноцінну консультацію,направлення на обстеження та первинні поради, звертатимуся і надалі.
Оксана 28 Лютий 2024
Лікар досвідчений, вивчив скарги та відповів на запитання, я задоволена.
Анна 24 Лютий 2024
Лікар компетентний, досвідчений, все пояснив, призначив адекватне лікування, лікуюсь, все сподобалося. Дякую!
Віталій 13 Лютий 2024
Візит до лікаря пройшов добре, отримав рекомендації,сподіваюся на гарний результат лікування.
Олексій 10 Лютий 2024
Дуже інформативно та корисно пройшов візит.
Катерниа 10 Лютий 2024
Лікар компетентний. Все пояснив, розказав зрозуміло та доступно. Рекомендувала б іншим цього лікаря.
Анастасія 06 Лютий 2024
Хороший лікар, гарно все пояснив. Дуже сподобався візит.
Катерина 04 Лютий 2024
На мою думку, лікар дуже досвідчений, комептентний в усіх питаннях, з якими я звернулася і також в інших питаннях, так би мовити, не його спеціалізації, він мені дуже допоміг, я задоволена. Дякую!
Дмитро 03 Лютий 2024
Відмінний лікар, відмінно проконсультував.