Лікар Психіатр Белушкін Євгеній Олександрович на Doc.ua

Відгуки про Белушкін Євгеній Олександрович

Лікар-психіатр займається діагностикою та лікуванням психічних, невротичних розладів і пограничних станів, психосоматичних захворювань, посттравматичного стресу і панічних атак, деменцій різної етіології. У своїй практиці використовує сучасні методи профілактики, діагностики, лікування і реабілітації.

Перевірені відгуки про лікаря 84 відгуки

Анна 26 Квітень 2024
Олександр 16 Квітень 2024
Візитом залишився задоволеним, була помітна зацікавленість лікаря, бо він уважно мене вислухав (на відміну від інших фахівців, до кого звертався раніше). Консультація пройшла досить цікаво й можу сказати, що вже після першого спілкування, відчувається результат, хоча доведеться до нього звертатися ще не раз.
Владислав 15 Квітень 2024
Доктор хороший, будем продолжать лечение, прием понравился
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Ситуацію виправлено
Сергій 05 Квітень 2024
Лікар зовсім не володіє українською мовою, мені це не сподобалось, до того ж коли прийшов до аптеки мені фармацевт сказав, що цей препарат не від стресу, а від сердечної недостатності, наразі розмірковую, чи не відвідати другого лікаря.
Белушкін Євгеній Олександрович 05 Квітень 2024
Доброго дня! Белушкін Є.О лікар психіатр вищої категорії з досвідом роботи більше 30 років. Всі препарати призначені згідно з Вашим станом діючих протоколів МОЗ. Фармацевт в аптеці в жодному випадку не має права коментувати призначення лікарів, не маючи для цього профільної освіти. Будьте здорові!
Ярослав 27 Березень 2024
Дуже сподобалася консультація.Лікар чудовий фахівець, уважно нас вислухав, надав усі необхідні рекомендації, виписав дієве лікування. Ми дуже вдячні лікарю за його роботу та кваліфіковану допомогу.
Ілля 19 Лютий 2024
Все нормально, звертатимуся, дякую.
Анастасія 19 Лютий 2024
Зручний формат консультації, комфортно, отримала всю потрібну інформацію щодо звернення, я задоволена. Дякую.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Ельміра 12 Лютий 2024
Дуже комфортний прийом, відчувалася довіра та взаєморозуміння, лікар ввічливий та чуйний, я отримала всю необхідну інформацію, дякую.
Дмитро 06 Лютий 2024
Прийом пройшов чудово, комфортно, отримав відповіді на всі свої запитання.
Наталія 09 Січень 2024
Все сподобалося.