Лікар Педіатр Мушинська Еліна Григорівна на Doc.ua

Мушинська Еліна Григорівна

Еліна Григорівна - головний лікар медичного центру «Росток». Спеціалізується на діагностиці, терапії, консультацій по догляду за немовлятами першого року життя, грудному вигодовуванню. Проводить планові профілактичні огляди пацієнтів до 1 року, вакцинацію дітей різного віку.
  • консультування з грудного вигодовування та догляду за дитиною 1-го року життя;
  • патронаж дітей до 1 року;
  • вакцинація.

Освіта

• 1988 г. – Архангельский государственный медицинский институт, факультет педиатрии.

Виконувані процедури

• патронаж дітей до 1 року;
  • вакцинація.

Перевірені відгуки про лікаря

13 Відгуки
Арсен 28 Вересень 2021
Кіра 21 Вересень 2021
Надія 07 Вересень 2021
Лікарка досвідчена та уважна була до дитини. Не нав'язлива й враховує стан дитини, зуміла знайти підхід до дитини. Я дуже задоволена її роботою
Андрей 17 Березень 2021
Людмила 21 Жовтень 2020
Все чудово. Вакцинацію пройшла успішно, без ніяких побічних реакцій. Єдине, що все це настільки поставлено на потік, що взагалі! Дуже побіжний огляд. Хоча, сам лікар, дав дуже цікаві рекомендації. За що їй дуже дякую! Вона підійшла з розумінням до того, що я астматик, порекомендувала що ще мені можна зробити, убезпечити. Загалом, враження позитивне!