Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Невролог, Сімейний лікар Тесленко  Олена  Євгенівна на Doc.ua
Лікар здійснює діагностику вагітності, спостереження за вагітними, раннє виявлення ускладнень вагітності і пологів, лікування та нагляд за породіллями. Олена Євгенівна організовує та проводить диспансеризацію гінекологічних хворих. Застосовує сучасні методи профілактики, лікування та реабілітації в межах своєї спеціальності. Лікар володіє всіма методами амбулаторного і стаціонарного лікування. Надає швидку і невідкладну медичну допомогу хворим акушерсько-гінекологічного профілю. Дотримується принципів медичної деонтології.

Перевірені відгуки про лікаря 16 відгуків

Вікторія 18 Квітень 2024
Все було чудово на візиті. Лікар дуже приємний спеціаліст, було комфортно та приємно спілкуватися з цим спеціалістом.
Олександр 15 Квітень 2024
Лікар супер, все пояснила як треба, дуже задоволені роботою лікаря
Теона 08 Квітень 2024
Нам все сподобалося, дуже хороший лікар, дуже компетентна, дуже ніжна ставиться до маленьких дітей, у лікаря дуже класний підхід до дітей. Ми дуже задоволені лікарем
Марія 30 Березень 2024
Чітко, якісно, орієнтовано на потреби пацієнта, індивідуальний підхід, я задоволена прийомом.
Ірина 22 Березень 2024
Лікар широкого профілю. З лікарем підписала декларацію як сімейного лікаря, лікарем дуже задоволена. Лікар приділила мені достатньо часу, ніхто нікуди не поспішав. Лікар ознайомилася з усіма моїми висновками, провела огляд, вислухала, дала гарні рекомендації. Лікар дуже толерантна, ввічлива. З таким лікарем приємно мати справу
Катерина 21 Березень 2024
Дуже сподобався лікар. Візит пройшов чудово.
Аліна 21 Березень 2024
Все сподобалося на візиті. Дуже компетентний лікар, допоміг мені зрозуміти в чому саме була моя проблема.
Катерина 16 Березень 2024
Сподобалася консультація, лікар теж сподобався. Було все зрозуміло, доступно та чітко. Будемо продовжувати й надалі співпрацювати з цим лікарем.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Наталія 16 Березень 2024
Сподобалася консультація, поради які надав лікар теж дуже сподобалася. Загалом візит  пройшов прекрасно, все дуже сподобалося.
Юлія 13 Березень 2024
Сподобався візит і лікар теж. Лікар виписав нам лікування, від якого вже набагато легше.