Лікар Педіатр Шульгіна Олена Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Шульгіна Олена Володимирівна

Лікує всі педіатричні хвороби у дітей будь-якого віку, але особливо ладнає з немовлятами. Підвищений інтерес для Олени Володимирівни представляють інфекційні хвороби у дітей, тому не дивно, що лікар відмінно справляється з їх лікуванням. самовдосконалюється, вивчаючи медичну літературу, відвідує українські конференції та з’їзди з міжнародною участю, курси, майстер-класи, є активним користувачем міжнародного Інтернет-ресурсу UpToDate.

Перевірені відгуки про лікаря 29 відгуків

Денис 22 Березень 2024
Доктор отличный, высший уровень! Прием понравился
Тимофій 27 Грудень 2023
Можу поставити лікарці тільки найвищу оцінку, ми дуже задоволені консультацією, дякую!
Артем 02 Жовтень 2019
Дуже кваліфікований спеціаліст! Настільки, задовольнила всі наші питання, абсолютно. Я дуже задоволена! Ми вперше були у лікаря, але і на далі будемо звертатися за допомогою! Дуже задоволена роботою спеціаліста та умовами в клініці!
Максим 01 Жовтень 2018
Очень компетентный врач, все структурировано рассказала, как разобраться с диагнозом, какие лекарства принимать, скорректировала лечение, очень понравилось.
Лев 06 Серпень 2018
Очень замечательный врач. Мы остались довольны приемом и в дальнейшем будем обращаться только к этому доктору. Спасибо.
Ксения 19 Липень 2018
Все в порядке, хороший доктор.
Алиса 07 Березень 2018
Чудесная доктор.
Кира 26 Січень 2018
Мне все понравилось.
Алиса 24 Січень 2018
Замечательная доктор. Крайне довольны.
Злата 25 Грудень 2017
Ми задоволені.