Лікар Гастроентеролог Шпарик Олена Володимирівна на Doc.ua

Шпарик Олена Володимирівна

Лікар спеціалізується на гастроентерології та терапії. Займається лікуванням таких захворювань, як: хронічний панкреатит, холецистит, постхолецистектомічний синдром, функціональна диспепсія, гепатит (крім вірусних), синдром Жильбера, цироз печінки, синдром подразненого кишечника, НПК (неспецифічний виразковий коліт), хвороба Крона, дивертикулярна хвороба товстої кишки, синдром надлишкового бактеріального зростання, анемія

/r/n

• Член Української гастроентерологічної Асоціації

/r/n

Пальпація
Перкусія
Аускультація
УЗД органів черевної порожнини

Освіта

• НМУ ім. О.О.Богомольця, спеціальність «Лікувальна справа» (2004)
  • Національний медичний університет імені О.О.Богомольця, інтернатура за спеціальністю «Терапія» (2005)
  • Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика МОЗ України, клінічна ординатура за спеціальністю «Терапія» (2011)
  • Кафедра внутрішньої медицини №1 Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, спеціалізація за спеціальністю «Гастроентерологія» (2014)
  • Департамент охорони здоров'я Виконавчого органу Київської міської ради присвоєно І (першу) кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Гастроентерологія» (2018)
  • Українська військово-медична академія, спеціалізація «Ультразвукова діагностика» (2020)

Курси

• Українська військово-медична академія, спеціалізація «Ультразвукова діагностика», м. Київ, (2020)

Участь в асоціаціях

• УЗД органів черевної порожнини

Перевірені відгуки про лікаря

3 Відгуки
Марина 18 Березень 2024
Ввічливий, уважний лікар, мене вислухала, виписала мені лікування. Прохожу зараз лікування, консультація сподобалася
Дмитро 01 Листопад 2023
Все добре