Лікар Гінеколог Падалко Олена Юріївна на Doc.ua

Падалко Олена Юріївна

Олена Юріївна володіє методами діагностики, лікування патології шийки матки, ЗПСШ, гіперпластичних процесів ендометрія, функціональних кіст, яєчників, фіброміом матки, ендометріозу, хвороб молочних залоз. Займається питаннями безпліддя, порушень менструального циклу, менопаузних порушень.
  • Постійно бере участь в профі-лабах, наукових конференціях, тренінгах, майстер-класах
  • Є співавтором публікацій і статей в наукових медичних виданнях

Освіта

• Івано-Франківський національний медичний університет, лікувальний факультет (2010)
  • Інтернатура на базі кафедри акушерства і гінекології НМАПО Шупика та Київського обласного центру охорони здоров'я матері і дитини (2013)

Курси

• ТУ «Сучасна діагностика (кольпоскопический скринінг), профілактика (вакцинація) та лікування захворювань при патології шийки матки» (2014)
  • Спеціалізація за фахом «Ультразвукова діагностика» (2016)
  • Практичний семінар «Діагностика та лікування патології шийки матки», практичний майстер-клас «Діагностика патологій шийки матки. Кольпоскопія. цитоморфологія» (2016)
  • Науково-практичний семінар «Жінка XXI століття» (2020)

Виконувані процедури

• Діагностика та лікування запальних захворювань органів малого тазу (кольпіт, цервіцит, сальпінгоофорит та ін.)
  • Корекція гормональних порушень, безпліддя, планування вагітності
  • Підбір контрацепції, постановка ВМК (спіраль)
  • Має діагностику патології шийки матки (кольпоскопія, біопсія) та її лікування (кріодеструкція, радіохвильова абляція, ексцизія)

Перевірені відгуки про лікаря

7 Відгуки
Ганна 14 Березень 2024
Дуже уважний лікар, мені дуже сподобалося. На прийомі я дуже комфортно себе почувала, лікар на всі мої питання відповіла. Я дуже задоволена візитом до лікаря
Анастасія 20 Грудень 2023
Лікарка дуже приємна в спілкуванні, компетентна, я дісно прислухаюсь до її рекомендацій, вони вселяють довіру, я дуже задоволена прийомом. Дякую!
Оксана 10 Серпень 2023
Консультацією залишилась задоволена