Лікар Дієтолог, УЗД-фахівець, Ендокринолог Михайленко Олена Юріївна на Doc.ua

Михайленко Олена Юріївна

Лікар надає всебічну медичну допомогу при ендокринологічних захворюваннях. Також спеціалізується в дієтології. В її компетенцію входять: патології щитовидної залози, надмірна вага, проблеми з функцією надниркових залоз, розлади гіпоталамічного і метаболічного патогенезу та ін.
  • діагностика і лікування захворювань ендокринної системи;
  • оцінка результатів УЗ-діагностики, пункційної біопсії, гормональних показників;
  • спостереження після операцій на щитовидній залозі;
  • консультації щодо необхідності оперативного втручання;
  • діагностика і лікування цукрового діабету;
  • підбір дієти, корекція інсулінотерапії;
  • діагностика і лікування метаболічного синдрому;
  • лікування захворювань наднирників;
  • консультації при підготовці до оперативних втручань, санаторно-курортного лікування, планової диспансеризації;
  • лікуванні метаболічного синдрому (зайву вагу, порушення вуглеводного і обміну холестерину).

Освіта

• Национальный медицинский университет имени А. А. Богомольца.

Виконувані процедури

• лікування захворювань наднирників;

Перевірені відгуки про лікаря

80 Відгуки
Тетяна 23 Лютий 2024
Лікар дуже компетентний, єдине, що не сподобалося, що лікар трошки затрималась і прийом був дуже швидкий. Я вийшла з прийому і зрозуміла що не встигла і забула всі питання поставити, а в загалі лікар хороший
Валентина 15 Листопад 2023
Високої категорії лікар, дуже уважна, віднеслась дуже трепетно, з душею. Розібрали всі проблеми, визначились що потрібно робити, підказала як буде далі, залишилась задоволена
Валентина 27 Вересень 2023
Дуже уважна, трепетно віднеслася, цікавилася станом здоров'я, щоб правильний був результат, навіть трохи затрималася на мою консультацію. Я залишилася вдячна їй.
Володимир 13 Вересень 2023
Елена Юрьевна достаточно эрудированная, опытная женщина, разбирается проблеме.
Дарья 28 Червень 2023
Все сподобалось