Лікар Отоларинголог Кізім Олена Анатоліївна на Doc.ua

Кізім Олена Анатоліївна

Лікар-отоларинголог спеціалізується на профілактиці та лікуванні захворювань ЛОР-органів. Приймає лікар пацієнтів старше 18 років. У своїй роботі отоларинголог керується принципами доказової медицини, має необхідний досвід роботи, уважна, професійна і доброзичлива.

Освіта

• Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, спеціальність «Лікувальна справа»
  • Інтернатура на базі кафедри Отоларингологія Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

Курси

• ТУ «Організація і проведення медичних оглядів та експертиз працюючого населення», Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика (2021)
  • Лікар бере участь у міжнародних медичних конгресах, щорічних конференціях Українського наукового медичного товариства лікарів-оториноларингологів.

Лікування захворювань

• Ангина

Виконувані процедури

• Видалення сірчаної пробки
  • Видалення тампонів - при передній тампонаді носа
  • Видалення стороннього тіла з гортаноглотки
  • Видалення стороннього тіла з носоглотки, носа і зовнішнього слухового проходу
  • Вливання в гортань
  • Закрита репозиція фрагментів перелому кісток носа
  • Катетеризація слухової труби
  • Припікання лімфоїдних гранул задньої стінки глотки рекомендованим препаратом
  • Продування слухової труби по Політцеру
  • Промивання лакун мигдаликів
  • Промивання порожнини носа по Проетцу
  • ПХО рани лицьового черепу
  • Тампон слухового проходу
  • Туалет порожнини носа і слухового проходу
  • Видалення атероми завушного ділянки, мочки вуха

Перевірені відгуки про лікаря

4 Відгуки
Евгенія 01 Травень 2024
Сподобалось обслуговування, сервіс, сама консультація та кваліфікація лікаря.
Анонім 16 Квітень 2024
На прийомі все сподобалося, лікарка мені допомогла, оцінюю на найвищій бал, дякую.
Лев 04 Квітень 2024
Все чудово, гарний прийом, лікар проконсультував, все швидко, нічого зайвого не призначав
Ирина 03 Квітень 2024
 Доктор мне очень понравился, профессионально все сделала, доходчиво все объяснила, выписала лечение, у меня только положительные впечатления