Лікар Подолог Ходаковська Олена на Doc.ua

Відгуки про Ходаковська Олена

Консультує з усіх питань, пов'язаних з патологією нігтів і шкіри стоп. Високопрофесійно виконує процедури апаратного педикюру, а також додаткові послуги по виявленим проблемам (врослий ніготь, мозолі, натоптиші, мікози та ін.). Є активним учасником конференцій, семінарів, майстер-класів по подології

Перевірені відгуки про лікаря 149 відгуків

Даниїл 15 Березень 2024
Чудово пройшов візит. Все дуже сподобалося.
Яків 12 Березень 2024
Гарний спеціаліст, вирішив проблему за десять хвилин, дуже сподобався, ми задоволені
Владислав 19 Лютий 2024
Отримав якісну консультацію, лікарка досвідчена, знає свою справу, мені все сподобалося, дякую.
Лідія 19 Лютий 2024
Цікава людина, гарна співрозмовниця та високваліфікований фахівець, я дуже задоволена прийомом і отриманою консультацією. Дякую!
Ірина 31 Січень 2024
Просто неймовірна. Суперова як спеціаліст та чуйна як людина. Золоті та ловкі руки. Звернулись з дитинкою 7 років з проблемним нігтем, все пройшло швидко та легко. Дитина навіть не встигла нічого зрозуміти, хоча до цього дуже боялись так як мали невдалий досвід у хірургів, не знаючи раніше, що потрібно звертатись до подолога, а не до хірурга.
Анонім 03 Січень 2024
Максим 05 Грудень 2023
Євген 06 Листопад 2023
Консультація сподобалася. Лікарка уважна, вислухала питання, лаконічно все пояснила, відповідла на них. Я задоволений, дуже дякую!
Данііл 01 Листопад 2023
Все добре, дякую.