Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Гижко Олена Михайлівна на Doc.ua

Гижко Олена Михайлівна

Олена Михайлівна - акушер-гінеколог вищої категорії, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗД. Спеціалізується на лікуванні безпліддя, запальних захворювань органів малого таза, гіперплазії ендометрію, вульвовагініту і інших захворювань жіночої сечостатевої системи. Виконує різні діагностичні і лікувальні процедури
  • Огляд в дзеркалах
  • Бімануальне дослідження
  • Кольпоскопія
  • Радіохвильова хірургія
  • Установка і видалення внутрішньоматкових контрацептивів
  • Фолікулометрія
  • Цервікометрія

Освіта

• Донецкий государственный медицинский институт им. М. Горького, акушерство и гинекология (1990)

Виконувані процедури

• Цервікометрія

Перевірені відгуки про лікаря

17 Відгуки
Дарья 20 Жовтень 2021
Лікарка дуже компетентна. Приємна в спілкуванні, відповідала на всі мої запитання яки у мене були, повторювала по декілька разів якщо я щось не зрозуміла, все розповіла в чому проблема та як її вирішити. В цілому залишилась задоволена
Юлия 14 Липень 2021
Очень доброжелательная женщина. Сразу же посмотрела все мои анализы и поставила диагноз, хотя другие врачи долго мне не могли поставить точный диагноз. Назначила курс лечения, буквально за час мне все объяснила и дала дальнейшие рекомендации. Визитом осталась довольна
Инга 11 Березень 2021
Марина 17 Грудень 2020