Лікар Гастроентеролог Гасанова Олена Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Гасанова Олена Володимирівна

Лікар-гастроентеролог з 30-ти річним досвідом роботи. Є автором 58 наукових публікацій (в тому числі: монографії «Ерозивно-виразкова патологія гастродуоденальної зони і хронічний гепатит у постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС», дисертація кандидата медичних наук «Особливості розвитку і перебігу ерозивно-виразкової патології шлунка і дванадцятипалої кишки в опромінених внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС »), а також власником патентів на корисну модель« Спосіб прогнозування розвитку фіброзу печінки у хворих з хронічними дифузним

Перевірені відгуки про лікаря 45 відгуків

Артем 23 Квітень 2024
Ставлю п'ятірку, бо лікарка чудовий спеціаліст.
Володимир 11 Квітень 2024
Чудовий лікар, все доступно пояснила, все сподобалося
Лідія 10 Квітень 2024
До лікаря зверталась не перший раз, лікар подобається, як завжди все добре, лікар дуже уважний, чітко все пояснює, роботою лікаря задоволена
Ігор 13 Березень 2024
Задоволений прийомом та отриманою консультацією, дякую, звертатимуся, в разі потреби.
Надія 06 Лютий 2024
Дуже гарно пройшов візит. Була у трьох інших  лікарів вони мені наставили діагнози просто, які не існують. Коли прийшла до Олени Володимирівни, вона зразу швидку побачила проблему, поставила діагноз, надала прекрасні рекомендації й повністю мене вилікувала. Дуже вдячна за таку допомогу, всім раджу звертатися до цього лікаря.
Богдан 13 Січень 2024
Професійно було. Лікар  приділила достатньо уваги, порадила лікування. Лікар уважний, професійний.
Роман 26 Грудень 2023
Консультацією задоволений, дякую.
Катерина 21 Грудень 2023
Лікарці можу поставити найвищу оцінку, прийомом задоволена, дякую.
Анна 07 Листопад 2023
Лідія 01 Листопад 2023
Лікарка дуже уважна, вислухала, відповіла на всі питання, визначила напрямок лікування. Дуже вдячна!
5 chevron_right