Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Чернова Олена Віталіївна на Doc.ua

Відгуки про Чернова Олена Віталіївна

Консультація від700 грн
Стаж роботи Олени Віталіївни за фахом - від 17 років. Спеціалізується на лікуванні захворювань шийки матки, проводить консультацію з планування сім'ї, безпліддя, порушень менструального циклу. Лікує хвороби жіночих статевих органів (запальні, гормональні та інфекційні). Володіє методикою аргоноплазменної абляції і радіохвильової хірургії. Крім того здійснює ведення вагітних
Відгук

Перевірені відгуки про лікаря 51 відгук

Наталія 24 Грудень 2023
На прпийомі мені все сподобалося, також гарно проведена діагностика УЗД, я задоволена. Дякую!
03 Грудень 2023
Візит пройшов добре - оглянула, проконсультувала, надала відповіді на мої запитання, усе пояснила.
Ольга 14 Листопад 2023
Все было отлично. Очень понравилось, была первая консультация, мы сдали анализы, жду результаты анализов, будет повторная консультация. Доктор все выслушала, никто не торопил, уделили внимание, все объяснили, доктор несколько раз переспросила есть ли у меня вопросы, очень внимательное отношение как к пациенту. Первой консультацией я довольна
Ірина 14 Листопад 2023
За все моє життя, це був найкращий прийом у лікаря і взагалі лікар мені дуже-дуже сподобалась. Класний лікар, як спеціаліст, мені все пояснила, розказала все до дрібниць. Дуже задоволена прийомом
Крістіна 14 Листопад 2022
Лікарка уважна, делікатна. Мене все задовільнило
Вікторія 08 Листопад 2022
Єлизавета 08 Жовтень 2022