4.7
Лікар Гастроентеролог, Дієтолог, Кардіолог, Сімейний лікар Мартовицька Катерина Вікторівна на Doc.ua
Катерина Вікторівна - сімейний лікар, гастроентеролог, кардіолог і дієтолог. Лікар веде прийом дітей з 12-ти років. Виконує амбулаторне динамічне спостереження пацієнтів із запальними і функціональними станами шлунково-кишкового тракту, захворюваннями дихальних шляхів, пацієнтів з кардіологічною патологією і хронічними комплексними порушеннями здоров'я
4.7

Освіта

• Харківський державний медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа», 2004 р.
  • Харківську медичну академію післядипломної освіти, ординатуру з сімейної медицини, 2012 р.
  • Дніпровський інститут традиційної та нетрадиційної медицини, спеціальність «Дієтологія», 2016 р.

Курси

• Підвищення кваліфікації в ординатурі на кафедрі сімейної медицини ХМАПО м. Харків, лікар-ординатор (2010-2012)
  • Курси підвищення кваліфікації з сімейної медицини КМАПО ім. П.Л Шупика – перша категорія (2015)
  • Курс навчання дієтології на базі Дніпропетровського інституту традиційної і нетрадиційної медицини, сертифікат «Дієтолог» (2016)
  • Постійна участь в медичних семінарах і тренінгах, лікарських конференціях з кардіології, гастроентерології, сімейній медицині

Участь в асоціаціях

• Асоціація сімейних лікарів України
  • Асоціація дієтологів України

Виконувані процедури

• Амбулаторне динамічне спостереження пацієнтів із запальними і функціональними станами шлунково-кишкового тракту, захворюваннями дихальних шляхів, пацієнтів з кардіологічною патологією, пацієнтів з хронічними комплексними порушеннями здоров'я
  • Ведення пацієнтів на денному стаціонарі
  • Призначення і корекція лікування
  • Корекція режиму харчування у людей з надмірною і недостатньою масою тіла

Перевірені відгуки про лікаря

38 Відгуки
Надія 29 Грудень 2023
Була на прийомі у цієї лікарки, задоволена, все сподобалося. Дякую.
Богдан 13 Грудень 2023
Лікар відповідала на всі питання, які я ставив. Дуже компетентний спеціаліст
Максим 11 Листопад 2023
На мою думку шо в деяких випадках лікар помиляється
Елена 29 Грудень 2021
Євген 15 Грудень 2021