Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Давиденко Катерина Іванівна на Doc.ua

Відгуки про Давиденко Катерина Іванівна

Акушер-гінеколог, дитячий гінеколог, гінеколог-ендокринолог, імунолог займається діагностикою та лікуванням захворювань сечостатевої системи: вагініт, цервіцит, аднексит і т. д .; патологій шийки матки; гормональних порушень: порушення менструального циклу, кровотечі, аменореї, клімактерія; доброякісні об'ємні новоутворення: кісти, фіброміоми і т. д.

Перевірені відгуки про лікаря 137 відгуків

Інна 09 Квітень 2024
Все пройшло чудово, задоволена консультацією та проведенням діагностики, дякую.
Катерина 29 Березень 2024
Лікар оптимістично налаштований, все пояснює, все було зрозуміло, нам прийом сподобався
Владислава 27 Березень 2024
Все добре було на візиті. Дуже все сподобалося, задоволена залишилися наданими послугами.
Ольга 26 Березень 2024
Сподобався візит. Лікар дуже гарний спеціаліст.
Альона 22 Березень 2024
Лікарка дуже приємна в розмові, ніяк не давить, не ставить некоректні питання, не порушує особисті кордони. Мені було доволі зручно на прийомі, я задоволена візитом до лікаря
Анастасія 18 Березень 2024
Мені дуже сподобався лікар. Лікар дуже чітко пояснює, мені було все зрозуміло. Лікар дуже добра, чуйна, вміє заспокоїти, дуже турботлива
Наталія 15 Березень 2024
Все добре пройшло.
Ольга 12 Березень 2024
Дуже приємна та щира лікарка, проконсультувала та надала чіткі рекомендації і професійні поради, має індивідуальний підхід до пацієнтів, я дуже задоволена, дякую.
Олена 11 Березень 2024
Мені дуже сподобалася лікарка, дуже компетентна, дуже уважна. Я в захваті від лікаря
Марія 01 Березень 2024
До лікаря зверталися не перший раз, мені подобається. Лікар уважна, гарні призначення з лікування, хороший результат після лікування, тому все добре. Роботою лікаря задоволені
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right