Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Давиденко Катерина Іванівна на Doc.ua

Відгуки про Давиденко Катерина Іванівна

Консультація від800 грн
Акушер-гінеколог, дитячий гінеколог, гінеколог-ендокринолог, імунолог займається діагностикою та лікуванням захворювань сечостатевої системи: вагініт, цервіцит, аднексит і т. д .; патологій шийки матки; гормональних порушень: порушення менструального циклу, кровотечі, аменореї, клімактерія; доброякісні об'ємні новоутворення: кісти, фіброміоми і т. д.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 156 відгуків

Катерина 12 Липень 2024
Дуже сподобалась лікарка, консультація, усе відбулось професійно, можна сказати супер!
Тетяна 09 Липень 2024
Дуже кваліфікований, уважний, компетентний лікар, перше враження позитивне, він чудовий фахівець. Плануємо повторні візити, наші проблеми вирішуються, дякую.
Анна 09 Липень 2024
Все понравилось. Консультация была проведена подробно, доктор компетентный
Альона 28 Червень 2024
Лікар дуже сподобався. Було все дуже професійно, лікар дійсно чудовий фахівець. Максимально позитивні враження залишилися після даного візиту у цього лікаря.
Софія 27 Червень 2024
Лікар дуже нам сподобався, все чудово пояснила та все чітко розказала. Лікар просто молодець, продовжуємо лікування саме яке виписав лікар. Повністю все нас влаштовує.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Вікторія 26 Червень 2024
Лікарка дуже уважна, детально пояснила про нашу проблему, виписала лікування та провела якісну консультацію. Все сподобалось
Тетяна 17 Червень 2024
Мені все сподобалося, лікар була дуже ввічлива, гарно все пояснила, я задоволена візитом
Альбіна 11 Червень 2024
Мені дуже сподобався прийом, було комфортно, лікар все зрозуміло пояснила
Дарія 10 Червень 2024
 Чудовий лікар, дуже привітне ставлення
Анна 10 Червень 2024
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right