Лікар Гематолог Білоносова Катерина Олександрівна на Doc.ua

Білоносова Катерина Олександрівна

Катерина Олександрівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань крові та кровотворних органів. Займається лікуванням анемії різного генезу, коагулопатії, хвороби Верльгофа, тромбоцитопатії, лейкозу, лімфоми

Освіта

• Вінницький державний медичний університет ім. М. І. Пирогова, лікувальна справа (2001)
  • Спеціалізація з дитячої гематології (2003)
  • Клінічна ординатура на кафедрі гематології (2007)
  • Спеціалізація з організації та управління охороною здоров'я (2012)

Курси

• Дистанційне навчання за програмою «Гематологія. Радіаційна медицина. Основи клітинної терапії», Кіото, Японія (2009/2010)
  • ПАЦ (передатестаційний цикл) «Гематологія» на базі кафедри гематології та трансфузіології при НМАПО ім. П.Л. Шупика, Київ
  • Курси «Супровідна терапія» на базі кафедри гематології та трансфузіології при НМАПО ім. П.Л. Шупика, Київ
  • Курси «Сучасні методи медикаментозного лікування злоякісних пухлин» на базі кафедри гематології та трансфузіології при НМАПО ім. П.Л. Шупика, Київ
  • Симпозіум з міжнародною участю «Сучасна стратегія діагностики і лікування хронічної мієлоїдної лейкемії» (2014)
  • Науково-практична конференція з міжнародною участю «Неходжкінські лімфоми. Сучасні погляди на патогенез, підходи до діагностики та лікування» (2017)
  • Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання гематології» (2018)
  • Український міжнародний конгрес з трансфузіології «Сучасні проблеми трансфузіології та донорства. Клінічна і виробнича трансфузіологія» (2018)
  • European Accreditation Council for Continuing Medical Education «Current issues in transfusion medicine and blood donation» (2018)
  • Collection, processing and usage of blood and blood products »
  • Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні підходи до діагностики та лікування лімфом» (2019)
  • VІ з'їзд гематологів і трансфузіологів України (2020)
  • Щорічна науково-практична конференція «Перспективи діагностики та лікування гематологічних захворювань» (2016)

Участь в асоціаціях

• Учасник EUROPEAN HEMATOLOGY ASSOCIATION (EHA)
  • Член асоціації International Society on Thrombosis and Haemostasis (ISTH)

Виконувані процедури

• Первинний огляд
  • Медикаментозне лікування/досвід у призначенні цитостатичної терапії
  • Стернальна пункція
  • Трепанобіопсія
  • Проведення гемоексфузії
  • Виявлення і спостереження лімфопроліферативних захворювань (лімфоми, лейкози).

• Виявлення індивідуальних ризиків розвитку тромбозу при підготовці до гормональної терапії і операціями, складає рекомендації для попередження рецидивів

Перевірені відгуки про лікаря

56 Відгуки
Матвій 19 Квітень 2024
Онлайн-консультація сподобалася, все було на найвищому рівні, дякую.
Юлія 19 Квітень 2024
Ми дуже задоволені консультацією, все було чітко, інформативно, нам лікарка приділила максимум уваги . Дякуємо!
Олена 18 Квітень 2024
Олена 12 Квітень 2024
Дуже сподобалася консультація у цього спеціаліста. Загалом усе пройшло чудово.
Людмила 29 Березень 2024
Дуже сподобався цей спеціаліст. Лікар доступно пояснив, що потрібно робити далі, ознайомився з усіма результатами аналізів, надав чіткі рекомендації. Я почула усе те що мені хотілося почути від цього фахівця. Мені дуже все сподобалося на цій консультації.