New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Офтальмолог Січкар Дмитро Васильович на Doc.ua
4.0

Січкар Дмитро Васильович

Консультація від 800 грн
Молодий та перспективний лікар-офтальмолог, спеціалізується на хірургічному лікуванні новоутворень повік та кон'юнктиви. Проводить детальні консультації для дорослих пацієнтів, надаючи індивідуальний підхід до кожного випадку. Постійно підвищує свою кваліфікацію та застосовує новітні методики у своїй практиці для забезпечення найкращих результатів лікування.
4.0
Відгуків
Освіта
  • Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Факультет підготовки лікарів для Збройних сил України;
  • Національний університет охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика
Курси
  • постійне навчання, регулярно бере участь у наукових конференціях, семінарах та майстер-класах, організованих провідними експертами в галузі офтальмології. Це надає можливість ознайомитися з новими технологіями та практиками, які можна застосувати в практиці;
  • активно працює над поглибленням знань, навичок та експертності в області офтальмохірургії;
  • співпраця з іншими фахівцями в галузі офтальмології, що дозволяє узгоджувати підходи та знаходити оптимальні рішення для зорового здоров'я;
  • працює над вдосконаленням комунікаційних навичок та підходу до кожного пацієнта індивідуально.
Лікування захворювань
  • Глаукома
  • Кон'юнктивіт
  • Короткозорість (міопія)
Послуги
  • діагностика та лікування різних захворювань ока та зорових проблем;
  • офтальмологічна профілактика;
  • індивідуальний підхід до пацієнта;
  • підвищення обізнаності пацієнтів у збереженні зорового здоров'я.