Лікар Ревматолог Федьков Дмитро Леонідович на Doc.ua

Відгуки про Федьков Дмитро Леонідович

Висококваліфікований ревматолог, який імплементує в практику рекомендації засновані на даних доказової медицини з урахуванням індивідуальних потреб хворого, співавтор вітчизняних адаптованих протоколів надання медичної допомоги ревматологічним хворим. Володіє сучасними методами діагностики та лікування. Співзасновник та медичний директор німецької компанії Midaia GmbH, яка займається розробкою та впровадженням цифрових технологій в галузі ревматологїї, доцент кафедри внутрішньої медицини #3 НМУ ім. О.О. Богомольця. Є незалежним експертом Державного експертного центру МОЗ України з експертизи імунобіологічних препаратів, членом робочої групи Державного Формуляру, секретарем Асоціації ревматологів м. Києва. Автор понад 150 публікацій, у т.ч. 23 - в європейських виданнях. Вільно володіє англійською мовою.

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Сергій 27 Лютий 2024
Перша консультація пройшла так, як я й уявляв.
Вадим 23 Січень 2024
Лікар дуже шановний, розбірливий, добре підійшов до проблеми, детально все розписав та розповів, приділив сто відсотків подагру, фахово зробив мені укол в необхідних місцях. Тільки гарні емоції після візиту