Лікар Психолог Чабан Дмитро Вікторович на Doc.ua

Чабан Дмитро Вікторович

Спеціалізується на: сімейна і парна психотерапія, групова психотерапія, робота з чоловіками, робота з темами сексуальності в гештальт підході (починає спеціалізацію)
  • Індивідуальна консультація
  • Парна консультація
  • Відносини чоловічо-жіночі, чоловічо-чоловічі та жіночо-жіночі (не обов'язково, але не виключаючи, гомо-еротичні, взагалі - відносини між чоловіками і між жінками)
  • Відносини у родині
  • Проживання розлучення, розставання, втрати Порушення прихильності, онтогенез, виховання
  • Відносини на работі
  • Відносини з грошима
  • Баланс работи, кар`єри та відпочинку, задоволення. Ресурси і вигорання
  • Работа на себе vs работа в офісі, покликання в житті
  • Хочу vs повинен/треба
  • Екзистенційні даности: Свобода, Самотність, Сенс/Безглуздість життя, Концевість/Смерть.
  • Вибір і прийняття рішення
  • Відповідальність, роль Жертви, трикутник драми Карпмана
  • Розуміння своїх почуттів і вміння ними користуватися ( «хочу навчитися керувати своїми почуттями», «не хочу цього відчувати», «позитивні і негативні почуття» і т.п.
  • Агресія та що з нею робити
  • Емоційна мінливість, нестабільність, прикордонний стан
  • Тілесні симптоми (наприклад, ожиріння, порушення харчової поведінки, спазми м'язів і т.п.)

Освіта

• Национальная академия управления, специальность – маркетинг (специалист), Киев (2002)
  • Национальная академия управления, специальность – финансы (магистр), Киев (2003)
  • КНУ им.Т.Г.Шевченко, специальность – психология (магистр), Киев (2016)
  • Киевский Гештальт Университет – 1-2 ступень, Киев (2018)

• Киевский Гештальт Университет – 3 ступень – супервизорская и тренерская работа (обучается)

Виконувані процедури

• Індивідуальна консультація