4.4
Лікар Отоларинголог Андріїв Дмитро Сергійович на Doc.ua

Відгуки про Андріїв Дмитро Сергійович

Доктор Андрєєв спеціалізується на лікуванні гострих і хронічних захворювання носа і придаткових пазух. Особливий інтерес доктора становить лікування лімфоглоткового кільця у дітей. Також лікар проводить ендоскопічну діагностику
4.4

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Даниил 10 Грудень 2020
Все супер! Все понравилось. Наш лечащий врач, который нас оперировал. Только к этому доктору обращаемся.
Михаэль 05 Січень 2020
Скляр Юлия 25 Лютий 2018
Направлено до клініки
Виталий 06 Лютий 2016
Незадовільне ставлення. Обслуговувалася дружина, у неї була біль у вухах, було проведено обстеження, виписані ліки, при загостренні сказали звернутися на повторний огляд. Ми запросили, чи можливо оформити лікарняний, нам відмовили, нам сказали, що біль у вухах не є причиною лікарняного. Але коли ми прийшли ввечері додому, була температура 37 градусів, потім 38,5. На наш погляд, було неякісно проведено обстеження і було неправомірно відмовлено нам у наданні листку непрацездатності.
Татьяна 09 Грудень 2015
Очень внимательный, вежливый, добрый, знающий и толковый. Сразу назначил лечение и мне уже стало легче! Видно, что человек разбирается и знает.