Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Чикита Лілія Вікторівна на Doc.ua

Чикита Лілія Вікторівна

В область професійних інтересів Лілії Вікторівни входить лікування патологій шийки матки, хвороб, що передаються статевим шляхом, безпліддя, неможливість виношування вагітності. Також доктор Чикита є фахівцем з УЗД, вона проводить обстеження органів малого таза. Лілія Вікторівна досконало володіє методиками лікування різноманітних патологій шийки матки (конізація, радіохвильова терапія, вапоризація лазерна і аргоноплазменна).
Відгуків
Про лікаря
"

Досвід роботи:

• 2004-2006 рр. – лікар-інтерн акушер-гінеколог, Донецький регіональний центр охорони материнства і дитинства, м. Донецьк;
  • 2006-2008 рр. – лікар акушер-гінеколог, жіноча консультація ТМО «Сім'я і Здоров'я», м. Горлівка;
  • 2008–2014 рр. – лікар акушер-гінеколог, ургентна служба ТМО «Сім'я і Здоров'я», м. Горлівка;
  • 2008–2014 рр. – лікар онкогінеколог, КЛПУ «Міський Онкологічний Диспансер», м. Горлівка;
  • 2011-2014 рр. – лікар УЗД в КЛПУ «Міський Онкологічний Диспансер» м. Горлівка.
"
Освіта
  • Донецкий медицинский университет им. М. Горького, специализация «Лечебное дело» (2004 г.);
  • интернатура, специальность «Акушерство и гинекология» на базе Донецкого медицинского университет им. М. Горького (2006 г.).
Курси
  • курси з циклу «Кольпоскопія» (2008 р.);
  • стажування з циклу «Лікування і профілактика захворювань молочних залоз» (2010 р.);
  • спеціалізація з онкогінекології (2010 р.);
  • спеціалізація зі циклу «Ультразвукова діагностика» на базі Донецького діагностичного центру (2011 р.).
Лікування захворювань
  • лазерна вапоризація;
  • аргоноплазмова вапоризація;
  • конізація;
  • кольпоскопія;
  • УЗД органів малого тазу.