Лікар Офтальмолог, Хірург Білий Михайло Володимирович на Doc.ua

Відгуки про лікаря Білий Михайло Володимирович

Лікар вищої категорії
29 років досвіду
Дорослі
Михайло Володимирович практикуючий офтальмохірург, займається ексімер-лазерною хірургією рефракції, коригує далекозорість, короткозорість і різні форми астигматизму. Бере участь в різних конференціях, симпозіумах як в Україні, так і за межами країни. Працює на виїздах хірургом, проводить консультації. Автор майстер-класів та лекцій з лазерної хірургії
Новий зір, медичний центр на Глибочицькій
ПОЛНАЯ КОМПЛЕКСНАЯ ДИАГНОСТИКА с консультацией врача-офтальмолога высшей категории. Включает в себя: • визометрию (проверку остроты зрения) с коррекцией и без, • проверку характера зрения, • стереоскопический тест, • авторефрактометрию, • пневмотонометрию, • пахиметрию, • биомикроскопию, • мидриаз, • гониоскопию, • лазерную биометрию (IOL мастер) • диагностический модуль Verion (формирование цифровой карты и плана операции) (по мед.показаниям), • ультразвуковое исследование (А и В методы) (по мед.показаниям), • офтальмоскопию глазного дна линзой Гольдмана, • консультативное заключение врача высшей категории со всеми данными диагностики, план лечения или наблюдения.
ул. Глубочицкая, 17на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Вт 21 Вересень Ср 22 Вересень Чт 23 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
16 Відгуки
Елена 13 Червень 2020
Доктор провел хорошую консультацию.
Алёна 07 Березень 2018
Все было хорошо.
Катерина 01 Березень 2018
Все було бесподобно.
Светлана 25 Січень 2018
Нормальный доктор. Объяснил все.
Елена 13 Листопад 2017
Отличная квалификация.
Наталья 15 Червень 2016
Доктор очень компетентен.
Людмила 04 Червень 2015
Врач очень внимательный и все доступно рассказывает.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ