Лікар Нейрохірург Білошицький Вадим Васильович на Doc.ua

Відгуки про Білошицький Вадим Васильович

Доктор медичних наук
Консультація від2450 грн
Доктор медичних наук, лікар-нейрохірург вищої категорії. Стаж роботи понад 30 років. Приймає дорослих і дітей від 5 років. Лікар проводить консультативний прийом, займається діагностикоюта лікуванням хронічних больових синдромів різного походження (головний та лицевий біль, біль в спині, шиї, суглобах, нейропатичний біль, фантомний біль). Володіє методиками радіочастотного лікування (у тому числі при тригемінальній невралгії), ботулінотерапії за всіма неврологічними показаннями з використанням ультразвукового контролю, проводить епідуральні та селективні корінцеві стероїдні ін’єкції, внутрішньосуглобові лікувальні ін’єкції (у тому числі ін’єкції плазми, збагаченої тромбоцитам). Вільно володіє та веде прийом англійською мовою. Сертифікований тренер з ботулінотерапії хронічних больових розладів, міжнародний спікер на навчальних заходах з медицини болю. Член міжнародних асоціацій по нейрохірургії та медицині болю.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 116 відгуків

Юлія 28 Червень 2024
Лікар достатньо приділив часу, уважно вислухав, все було добре
Аміна 22 Березень 2024
Лікар відповів на всі наші питання, ми дуже задоволені роботою лікаря, лікар нам сподобався
Ольга 18 Березень 2024
Прийом сподобався. Висока якість обслуговування, лікар провів ретельно огляд, гарно все пояснив, дав хороші рекомендації. Візитом до лікаря задоволені на всі сто відсотків
Ірина 14 Березень 2024
Очень компетентный доктор, на все мои вопросы ответил.
В'ячеслав 04 Березень 2024
Чудово пройшов візит.
Юлія 23 Лютий 2024
Рекомендую, дуже хороший лікар! Видно що лікар освічений, в усьому розбирається, нашу проблему лікар зміг частково вирішити, не навʼязує нічого зайвого, приділив нам достатньо часу, залишилися задоволені лікарем
Ірина 23 Лютий 2024
Лікар контактний, уважний, спеціаліст своєї справи
Галина 23 Лютий 2024
Нам лікар дуже сподобався. Плануємо дообстеження і звернемося до лікаря на наступний прийом
Виктор 06 Березень 2018
Стефано 26 Лютий 2018
Очень признательна за консультацию. Для доктора важен контакт с пациентом на прямую. Прием был лучше чем ожидала.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right