Лікар Гастроентеролог, Педіатр Басараба Наталія Михайлівна на Doc.ua

Відгуки про Басараба Наталія Михайлівна

Консультація від590 грн
Наталя Михайлівна проводить прийом дітей з народження (період ранньої неонатальної адаптації). Займається діагностикою та лікуванням целіакії, лактазной недостатності, захворювань печінки, жовчовивідних шляхів, підшлункової залози, шлунка, кишечника. Консультує з питань правильного харчування, профілактики вірусних та інфекційних захворювань, вакцинації, харчової алергії і харчової непереносимості
Відгук

Перевірені відгуки про лікаря 51 відгук

Ростислав 09 Липень 2024
Лікар чітко ставив питання по нашій проблемі, чітко пояснила ситуацію і дала рекомендації з лікування. Ми задоволені прийомом
Макар 13 Червень 2024
Сподобалось, що консультація пройшла вчасно, лікарка відповіла на усі мої питання.
Іван 18 Травень 2024
Дуже задоволені лікарем. Лікарка дуже ретельно оглянула дитину, запитала усі скарги, найшла підхід до дитини. Мені сподобались наші подальші кроки та були призначені необхідні аналізи.
Дмитро 11 Травень 2024
Лікар нам дуже сподобався, надав нам всі необхідні рекомендації. Наразі очікуємо на результат від лікування, але перше враження залишилося непогане про цього спеціаліста.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Єгор 18 Квітень 2024
Олена 12 Березень 2024
Все пройшло добре, звертатимуся, в разі потреби, дякую.
Каріна 09 Січень 2024
Світлана 16 Листопад 2023
Сподобалось на прийомі .Робота лікаря відмінна.
Софі 14 Листопад 2023
Лікарка фахова людина, професіонал своєї справи, вона знає що треба робити, де треба мацати дитину, перепитала за все та навіть із дитинства чим ми хворіли. У мене ще не було такого лікаря яка відповідально віднеслась до проблеми, поставила точний діагноз,  прописала лікування та порекомендувала ще додатково здати аналізи. Ми прийдемо обов'язково ще.
Вероніка 31 Жовтень 2023
5 6 chevron_right