Лікар УЗД-фахівець Атамась  Артем Віталійович на Doc.ua

Атамась Артем Віталійович

Лікар спеціалізується на проведенні ультразвукової діагностики. Виконує УЗД органів черевної порожнини, заочеревинного простору, печінки. Також, проводить УЗД з еластографією та пренатальну діагностику (УЗ скринінги І-ІІ-ІІІ триместра)

Освіта

• 2007 р. Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця «Лікувальна справа»
  • 2014 р. Одеський регіональний інститут державного управління при Президентові України «Державне управління»

Курси

• 2010 р. Національний медичний університет присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальностю «Акушерство та гінекологія»
  • 2019 р. Департамент охорони здоров’я, присвоєна вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Акушерство та гінекологія»
  • 2019 р. Департамент охорони здоров’я, присвоєна друга кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Ультразвукова діагностика»
  • 2019 р. Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, стажування з ультразвукової діагностики»
  • 2019 р. Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, підтверджено звання лікаря-спеціаліста за спеціальностю «Ультразвукова діагностика»
  • 2021 р. Національний університет охорони здоров’я України ім. П. Л. Шупика, ТУ «Ендокринологія в акушерстві та гінекології»
  • 2021 р. Національний університет охорони здоров’я України ім. П. Л. Шупика, ТУ «Ультразвукова діагностика судин»
  • 2021 Національний університет охорони здоров’я України ім. П. Л. Шупика ТУ «Сучасні стандарти УЗД в акушерстві та гінекології»
  • 2021 р. Національний університет охорони здоров’я України ім. П. Л. Шупика ТУ «Основи репродуктології»
  • 2021 р. Національний університет охорони здоров’я України ім. П. Л. Шупика ТУ «комплексна пренатальна діагностика вродженої та спадкової патології плода у І триместрі вагітності»

Участь в асоціаціях

• Асоціація акушерів-гінекологів України.
  • Українська асоціація фахівців ультразвукової діагностики
  • Сертифікований спеціаліст пренатальної  діагностики (FMF)

Виконувані процедури

• Пренатальна діагностика (УЗ скринінги І-ІІ-ІІІ триместра)

Перевірені відгуки про лікаря

1 Відгуки