Атаманчук Кароліна Василівна

Атаманчук Кароліна Василівна

Лікар першої категорії
11 років досвіду
Дорослі
Спеціалізується на косметології, дерматології, естетичній медицині. Займається лікуванням рубців, плазмотерапією, біоревіталізацією (зволоження шкіри), збільшенням губ і скул, усуненням носогубних складов, лікуванням целюліту, видаленням новоутворень, судин.
LaserOne (ЛазерВан), центр лазерної медицини
ул. Московская, 46/2на карті
Печерськийм. Арсенальна
«Доктор Естет Вел Б'юті Клінік»
Консультація косметолога - 300 грн .; конс. дерматолога - 550 грн.
ул. Урловская, 10Ана карті
Дарницькийм. Осокорки
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Чт 29 Липень Пт 30 Липень Сб 31 Липень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Лазерний терапевт, брала участь у косметологічних виставках. Має патент за способом об'ємного моделювання обличчя у контурній пластиці. Є сертифікованим фахівцем із застосування таких препаратів, як: СRM, Теосіаль, Ювідерм, Рестілайн, Диспорт, Ботокс

Освіта

• Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця (2005)
  • Інтернатура у Військово-медичній академії (2007)

Курси

• Курс «Медична косметологія» на базі навчального центру «Космо Трейд» (2005)
  • Курс «Естетична і терапевтична мезотерапія» (2006)
  • Курс «Контурна пластика і біоревіталізація» на базі клініки пластичної хірургії Ана-Космо (2006)
  • Курс із застосування препарату «Диспорт» (2007)
  • Курс із застосування препарату «Ботокс» (2010)
  • Підвищення кваліфікації з лазерної методики ДЕКА, Італія (2010)
  • Учасник виставки «Експо б'юті», присвячений фракційному лазерному омолодженню обличчя і тіла (2010)
  • Підвищення кваліфікації за курсом «Ботулінотерапія» (2013)
  • Учасник виставки «InterCharm», присвячений моделюванню обличчя за допомогою контурної пластики (2010)
  • Лектор семінару «Проблеми в'ялості і птозу шкіри нижньої третини обличчя і шиї. Рішення за допомогою лазерних і апаратних методик» (2012)
  • Учасник презентації нового обладнання для лазерної епіляції на виставці «EstetBeautyExpo» (2013)
  • Лектор і учасник практичної частини тренінгу з апаратної технології для ліфтингу шкіри «DeAge-фракційні радіочастотні мікроголки» на виставці «InterCharm» (2014)
  • Учасник конгресу індустрії краси, Одеса (2015)
  • Учасник конгресу з контурної пластики, Варшава (2016)

Виконувані процедури

• Біоревіталізація
  • Контурна пластика
  • Ін'єкційна корекція гіпергідрозу
  • Мезотерапія
  • Серединні і поверхневі хімічні пілінги
  • Встановлення мезониток
  • Лазерна епіляція
  • Зовнішнє лазерне вагінальне омолодження
  • Лазерне видалення судин і новоутворень
  • Лазерна шліфовка обличчя і тіла

Перевірені відгуки про лікаря

22 Відгуки
Ирина 20 Липень 2020
Проконсультировала доктор меня, те вопросы которые я ставила она, ответила. Расписала что нужно сделать для меня.
Татьяна 15 Травень 2020
Самые наилучшие слова-профессионал. Доктор, который несмотря на бизнес, помнит клятву Гиппократа. Человеческое отношение плюс профессионал. Буду рекомендовать своим подругам. Выше всяких похвал. Приятная клиника.
Юлия 21 Вересень 2019
Прекрасный специалист, я там немножко опоздала, не было никаких в мою сторону, что вот вы опоздали. Меня хорошо приняли, на ресепшене и сам врач. На вопросы которые я задавала она мне, ответила, дала мне советы. Я даже к ней записалась еще на процедуры. Я бы ее рекомендовала ее другим пациентам.
Наталия 13 Квітень 2018
Все замечательно. Буду еще записываться.
Ирина 17 Листопад 2017
Все отлично! Мне понравился прием.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ