Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Чернов Артем Володимирович на Doc.ua

Чернов Артем Володимирович

Доктор Чернов займається веденням вагітності (в тому числі багатоплідної), профілактикою і лікуванням акушерських кровотеч, терапією патології шийки матки на різних стадія процесу (ерозії, дисплазія, лейкоплакія і ін.). Також Артем Володимирович здійснює допологову підготовку.

Наукові роботи, громадська діяльність:

• Автор більш ніж 60 наукових статей, співавтор 5 монографій, 3 електронних навчальних посібників, 5 патентів на корисну модель.
  • З 2007 по 2014 рік – член міждисциплінарних робочих груп МОЗ України з розробки національних клінічних протоколів акушерської та гінекологічної допомоги.
  • Клінічний консультант Україно-Американського Проекту «Здоров’я матері та немовля» (JSI / USAID) (2006-2008 роки) та Україно-Швейцарської Програми “Здоров’я матері та дитини “(Швейцарський інститут тропічної медицини та охорони здоров’я / SDC) (2008-2015 роки).

Досвід роботи:

• 2000-2006 рр. – лікар акушер-гінеколог в пологовому відділенні Центральної міської клінічної лікарні №3 м. Донецька;
  • 2006 р. и по ц. ч. – акушер-гінеколог при пологовому відділенні на базі Київської міської клінічної лікарні №1;
  • 2006-2008 рр. – консультант в області поліпшення якості акушерської та перинатальної допомоги для міжнародних програм і проектів, експерт з питань інфекційного контролю Програми "Здоров'я матері та дитини" (MIHP) JSI / USAID;
  • 2007 р. – консультант Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Київ, Україна - Женева, Швейцарія;
  • 2008-2010 рр. – клінічний консультант Україно-Швейцарської Програми "Здоров'я матері та дитини", Швейцарський інститут тропічної медицини та охорони здоров'я / SDC;
  • 2011 р. по ц.ч. – асистент кафедри акушерства і гінекології №1 НМАПО ім. П.Л. Шупика;
  • редактор і постійний автор науково-практичного журналу для лікарів "З турботою про жінку" (працював протягом трьох років).

Освіта

• Донецький державний медичний університет ім. М. Горького, спеціальність "Лікувальна справа" (2000)
  • Інтернатура за фахом "Акушерство і гінекологія" (2002)
  • Спеціалізація за напрямом "Ультразвукова діагностика" (2014)
  • Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, Київ, спеціалізація «Організація та управління охороною здоров’я» (2019)

Курси

• Семінар з акушерства та гінекології, Зальцбург, Австрія (2011)
  • Salzburg Weill Cornell Семінар “Суспільство та гінекологія”, Австрія, Open Medical Institute, The American Austrian Foundation, April (2011)
  • Навчальний курс з акушерства та гінекології, Турін, Італія (2012)
  • Навчальний курс "Intrapartum Simulaion-Based Education", Порто, Португалія (2013)
  • Курси "Кольпоскопія та запальні захворювання в гінекології" (2012)
  • Курси "Основи гістероскопії та лапароскопії в гінекології" (2014)
  • Курси "Ультразвукова діагностика в гінекології" (2014)
  • Heart and Stroke Foundation Course for ACLS Provider 27-28.06.2016, Odessa, Україна (HSF ID 1095009) (2016)
  • International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology (ISUOG) курс “Competence in Fetal Medicine” 21-22 Жовтня 2017, Київ, Україна (2017)
  • Vienna General Hospital, Austria: Департамент гігієнології: Observership in Obstetrics and Gynecology (02.10 – 25.10.2018)
  • American Heart Association. Advanced Cardiovascular Life Support (ACLS) Program (Date Completed: 08.12.2019 – Expiration Date: Dec 2021) Training Center ID ZZ20747; Instructor ID 1709000059; eCard Code 1E28113ABF05 (2019)
  • «Серце і мозок плоду: бачимо лише те, що ми знаємо». Школа штудерної ультразвукової діагностики. 30.10-06.11.2021. Львів, Україна. Сертифікат №424-45 (2021)

Участь в асоціаціях

• Асоціація акушерів-гінекологів України (ААГУ)
  • Міжнародне товариство ультразвуку в акушерстві та гінекології (ISUOG)

Лікування захворювань

• Дисплазія шийки матки
  • Багатоводдя

Виконувані процедури

Напрямки роботи:

• Ведення нормальної та ускладненої вагітності
  • Ведення пологів
  • УЗ діагностика в акушерстві та гінекології
  • Діагностика та лікування патології шийки матки

Володіння процедурами:

• Ведення пологів в головному та тазовому передлежаннях
  • Кесарів розтин
  • Зовнішній поворот плода на голівку
  • Амніоцентез/амніоредукція
  • Накладання шва на шийку мати / встановлення акушерського пессарію
  • Гістеректомія, цистектомія, тубектомія, консервативна міомектомія
  • УЗ діагностика в акушерстві та гінекології
  • Кольпоскопія
  • Біопсія шийки матки, біопсія ендометрію

Перевірені відгуки про лікаря

6 Відгуки
Лилия 18 Червень 2019
Алевтина 28 Серпень 2018
Лікар прекрасний!
Валерія 26 Червень 2018
Была первый раз у этого врача, но все прошло отлично.
Катерина 15 Лютий 2018
Владислава 20 Червень 2017