Лікар Нарколог Анплеев Андрій Борисович на Doc.ua

Анплеев Андрій Борисович

Я, нарколог з колосальною практикою: вже 25 років лікую залежності, з них 17 років - займаюся важкими випадками в наркологічній реанімації. Персоніфіковане лікування згідно міжнародних протоколів і принципів доказової медицини. Звертайтеся! Готовий допомогти у Вашій боротьбі з хворобою.
  • Розробив власну методику емоційно-стресової терапії, яка дозволяє ефективно перемогти алкогольну, нікотинову залежність, ігроманію
  • Автор численних статей, присвячених профілактиці залежностей, учасник телепередач, прямих ефірів

Освіта

• Факультет "Лечебное дело", Тернопольский государственный медицинский институт (1992)
  • Интернатура по специальности «Психиатрия», Харьковский институт усовершенствования врачей (1994)
  • Специализация по специальности «Наркология», Харьковская медицинская академия последипломного образования (2001)
  • Обучение в совместном   проекте Украинского Союза Психотерапевтов (УСП) и Европейской Ассоциации Супервизии (ÖVS/ANSE)   системному  коучингу  и  супервизии (2013)
  • Специализация по специальности «Психотерапия», Харьковская медицинская академия последипломного образования (2015)

Курси

• Регулярно відвідує тематичні курси для лікарів наркологів, психіатрів і психотерапевтів

Участь в асоціаціях

• Наркотична залежність
  • Нікотинова залежність

Виконувані процедури

• Первинне консультування
  • Базова допомога при похмільному синдромі
  • Ефективне лікування алкогольної інтоксикації

16 Відгуки
Михаил 08 Червень 2018
Направлено до клініки
Олег 22 Травень 2018
По результатам приема я не получил рецептов на лечение. Так же договор который я заключил с врачом был составлен в одном экземпляре и я его не успел прочитать.
Юрий 21 Березень 2018
Хороший врач.
Игорь 15 Березень 2018
Ирина 14 Лютий 2018
Все добре, ми задоволені. Є результати, ми задоволені прийомом і наслідками.