Лікар Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Ісламова Ганна Олегівна на Doc.ua

Ісламова Ганна Олегівна

Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні порушень менструального циклу, гіпоталамічного синдрому, захворювань шийки матки, безпліддя та ін. Крім того, займається підготовкою подружніх пар до вагітності і веденням вагітності
  • Захистила кандидатську дисертацію на тему «Діагностика та лікування клімактеричного синдром у жінок з аутоімунним тиреоїдитом» (2007)
  • Автор 30 статей, 5 патентів
  • Виступи з доповідями на науково-практичних конференціях (Київ, Львів, Харків , Тернопіль та ін.)
  • Учасник робочих груп в рамках міжнародних проєктів «Репродуктивне здоров'я до нації-2015» і «Здоров'я жінок України»

Освіта

• Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця, спеціальність «Лікувальна справа» (2000)
  • НМУ ім.А.А. Богомольця, інтернатура за фахом «Акушерство і гінекологія» (2002)

Курси

• Спеціалізація по гомеопатії (1998)
  • Кольпоскопія, ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології (2004)
  • Ендокринна гінекологія (2009)
  • Загальна ультразвукова діагностика (2011)
  • Адміністративна діяльність у медицині (2012)

Виконувані процедури

• Лікування безпліддя, регуляція менструального циклу, лікування клімактеричних розладів, гіперпроліферативних захворювань органів малого таза (лейоміоми матки, аденоміозу, кісти яєчників), захворювань шийки матки
  • Ведення пацієнток з поєднаною ендокринною патологією: захворювання щитовидної залози, ожиріння та ін.
  • Спостереження вагітних з екстрагенітальною патологією, використання в терапії пацієнток методи нетрадиційної медицини: гомеопатія, фітотерапія та ін., а також широке застосування методів бальнеотерапії
  • Володіє ультразвуковою діагностикою органів малого таза, щитовидної і молочних залоз, кольпоскопією, гістероскопією, радіохвильовою терапією та ін. методами лікувально-діагностичних маніпуляцій

Перевірені відгуки про лікаря

42 Відгуки
Віра 26 Квітень 2024
До лікаря йшла за відгуками, дуже задоволена лікарем, спеціаліст висшого рівня
Мілада 12 Квітень 2024
Візитом задоволена, все влаштувало, дякую.
Юлія 01 Березень 2024
Я задоволена, дуже приємно було прийти до лікаря
Альона 01 Березень 2024
Лікарка чудова людина. Рекомендую
Людмила 23 Лютий 2024
До лікаря зверталася не перший раз, лікар мені подобається як гінеколог і як ендокринолог. Задоволена роботою лікаря